Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ovce, ki čakajo na zakol

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Ovce, ki čakajo na zakol
[#2681857] 02.11.17 19:01 · odgovor na: (#2681309)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Brezvezna kolumna. Folk zato ne voli, ker noče nobenega od kandidatov. Sploh pa za predsednika države. Zeh. Jaz bi volila edino na parlamentarnih volitvah, pa najbrž spet ne bo take stranke, ki bi mi sedla, pa četudi bi obstajala, in slučajno zmagala, bi jo po hitrem postopku sklatili iz oblasti. Dajte počasi začet štekat, da mi, folk, nočemo nikogar od teh bebcev, zato ne volimo.
Tudi ti nisi ravno konsistentna v svojih izvajanjih. Problem je, da je plebs strahovito popredalckan, zato splosno stanje apatije.

Koga bi ti volila? Nekoga ki bi liberaliziral gospodarstvo, pa ono in drugo in tretje. Ne bi pa volila nekoga ki bi vsaj *malo* liberaliziral, a ne da ne, ker se ti to zdi da ni politik za tebe.

In to je tudi fenomen s katerim se srecuje razviti svet (evo se ena pojavna oblika tega, da se svet slovenizira). Volilci so se razvadili in hocejo TOCNO TISTO za kar se zavzemajo oni, na volitvah.

Zato TStih ne bo volil recimo neke zmerno leve stranke, ki bi uvedla normalen nepremicninski davek, ker bi bila zanj recimo prevec leva, ceprav taksen davek podpira.

Zato kajulci ne bi volila nicesar, ker pa tocno onega, kar bi ona ni v ponudbi.

In tako naprej. Dajte si vsi skupaj vbiti v betice, da je politika umetnost kompromisa, kar je nekaj kar so volilci ze zdavnaj pozabili in samo se cakajo kje bodo "nasi" zjebali "njihove". In potem imas z malo spretnosti tak twitter feed, iz katerega bi clovek recimo sklepal da je v SLO in v ZDA drzavljanska vojna.