Zasebnost
9 min
Philipp Vorndran: inflacija bo ostala zaradi strukturnih sprememb
18 min
Slovenski BDP bo letos zrasel za 2,3 odstotka, v Nemčiji stagnacija 1
52 min
Večina upravnih enot stavka do preklica, a dokumente in druge storitve vam morajo vseeno zagotoviti - objavljamo seznam 1
1 ura
SIJ uradno: ruski lastnik ne prodaja družbe; Sij pa res išče poti za financiranje širitve 1
1 ura
Slovenski BDP je v prvem četrtletju medletno zrasel za 1,8 odstotka, četrtletno je stagniral
2 uri
Advance Capital v prvi prevzem: kupil je največjega proizvajalca solarnih panelov v jugovzhodni Evropi
3 ure
Salus v prvem četrtletju: prihodki in dobiček gor
3 ure
Kaj morate vedeti o dedovanju (PRO)
4 ure
Je vredno pri optimizaciji stroška elektrike pogledati tudi načrtovanje proizvodnje? (Oglas)
6 ur
Nemčija napoveduje milijardna vlaganja v kolesarsko infrastrukturo, kje pa smo v Sloveniji? 6
7 ur
Kako bodo v ljubljanski Energetiki zagnali proizvodnjo vodika 12
9 ur
Objavljamo seznam projektov gradnje javnih najemnih stanovanj po vsej Sloveniji
9 ur
Minister Maljevac do leta 2026 napoveduje gradnjo pet tisoč stanovanj, trenutno kaže na slabih 1.500 1
15 ur
V Avstriji in Češki smo preizkusili številko ena med evropskimi karavani 1
16 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Simon Anko, BS: Digitalni evro ne bo ukinil gotovine
17 ur
Kaj trenutno delajo v največjih bankah pri nas: jih kaj skrbi?
18 ur
Kibernetska varnost: stoodstotne ni, potrebni so dobri sistemi za hitro zaznavanje napadov
18 ur
Od konca maja bo prijava v portal SPOT mogoča le prek SI-PASS
18 ur
Igre bodo. Bo tudi kaj kruha? 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
... čuj, o okusu Duceja sicer nič ne piše, ampak za moj okus - čeprav ga tako hvalijo - je Tito za kurac ...
P.S.: Josipa, Broza in Jovanke nisem probal, ker jih kljub reklami nisem našel, zato pa imam Lidl na sumu, da so se ustrašili in so jih umaknili s polic ... khmm, ker bi lahko zaradi Janšatove grožnje - ne zaradi zakona v nedeljo - ampak kar vsaki dan zaprli svoje trgovine ...
Prvič morava razčistiti, da je Tito deklariran kot "pale ale" ali po pobalinsko angleški tip piva. Kdor takega piva ne pozna in je orto vajen mrzlega lagerja ali plzenčana (pilsa), je zelo verjetno nad alom vsaj malo razočaran. Če pa vse to veš in je pivo res zanič, se pa spomni, da lepa uniforma ne naredi dobrega maršala, nabrita nalepka pa ne dobrega piva. :-)

Drugič pa ti povem, da sem se jaz obotavljal do zadnjega dne akcije in zato v nemškem Lidlu naletel na že izpraznjeno polico familije Broz. Očitno ljudje danes s Titom v flaši 500 ml opravijo veliko hitreje kot so nekoč s Titom v Mercedesu 600L. :-)

Zato si bom moral vzeti nek večer prosto in komunajzarsko degustacijo za Endimionovo zdravje izvesti v enem od tukaj navedenih lokalov: www.komunajzer.si/lokacije/

P.S.: Za vikend branje imaš tukaj še nekaj o Duceju in nežnih spominih nanj, iz nemškega cajtenga, v angleščini. :-)
www.spiegel.de/inter...76390.html

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2681303

Strani: 1

najobj sporočil: 31.951
Zadnja sprememba: najobj 29.10.2017 13:52
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, o okusu Duceja sicer nič ne piše, ampak za moj okus - čeprav ga tako hvalijo - je Tito za kurac ...
> P.S.: Josipa, Broza in Jovanke nisem probal, ker jih kljub reklami nisem našel, zato pa imam Lidl na sumu, da so se ustrašili in so jih umaknili s polic ... khmm, ker bi lahko zaradi Janšatove grožnje - ne zaradi zakona v nedeljo - ampak kar vsaki dan zaprli svoje trgovine ...
Prvič morava razčistiti, da je Tito deklariran kot "pale ale" ali po pobalinsko angleški tip piva. Kdor takega piva ne pozna in je orto vajen mrzlega lagerja ali plzenčana (pilsa), je zelo verjetno nad alom vsaj malo razočaran. Če pa vse to veš in je pivo res zanič, se pa spomni, da lepa uniforma ne naredi dobrega maršala, nabrita nalepka pa ne dobrega piva. :-)

Drugič pa ti povem, da sem se jaz obotavljal do zadnjega dne akcije in zato v nemškem Lidlu naletel na že izpraznjeno polico familije Broz. Očitno ljudje danes s Titom v flaši 500 ml opravijo veliko hitreje kot so nekoč s Titom v Mercedesu 600L. :-)

Zato si bom moral vzeti nek večer prosto in komunajzarsko degustacijo za Endimionovo zdravje izvesti v enem od tukaj navedenih lokalov: www.komunajzer.si/lokacije/

P.S.: Za vikend branje imaš tukaj še nekaj o Duceju in nežnih spominih nanj, iz nemškega cajtenga, v angleščini. :-)
www.spiegel.de/inter...76390.html
... čuj, ker se pri vsaki stvari vključno s hrano in pijačo zanašam izključno na svoj okus, ti ne morem odgovoriti, ker ne morem reči, če je Tito za kurac, ker meni ne paše okus ali pa je za kurac, ker je res za kurac ... ja, je pa res, da sem ljubitelj (mrzlih) srednjeevropskih lagerjev in da - seveda vem, da Irska ni Anglija - Guinnessa ne pijem, če mi ga šenkajo ... ajde, za Endimionovo zdravje bi spil enega ali dva, za kaj več pa bi moral na rdečo zvezdo prešaltat ...

P.S.: ker vidim, da se je oglasil tudi rename, me res zanima, če bi si on drznil napisat, da je Janša za kurac, če bi kakšen veseljak z obešenjaškim humorjem zvaril pivo z imenom Janša in renametu okus ne bi pasal ... aja, jaz nimam prav nobenih nežnih spominov na Titeja, kar pa ne pomeni, da bi zanikal njegove zasluge za priključitev Primorske in s tem tudi za nastanek Slovenije, kot jo imamo danes, ker če takrat jugoslovanski - slovenskih je bilo premalo - partizani ne bi zasedli italijanskega (!) ozemlja preko Rapalske meje, bi Slovenijo v sedanjih mejah Janšatovi "pomadniki" z renametom na čelu lahko samo sanjali ...
pobalin sporočil: 14.456
[pobalin]
Drugič pa ti povem, da sem se jaz obotavljal do zadnjega dne akcije in zato v nemškem Lidlu naletel na že izpraznjeno polico familije Broz. Očitno ljudje danes s Titom v flaši 500 ml opravijo veliko hitreje kot so nekoč s Titom v Mercedesu 600L. :-)
Tovarišice in tovariši, nič ni več tako, kot je bilo. Zadnje dni me je pot zanesla v kar dva ljubljanska Lidla, obakrat precej po izteku njihove pivske akcije in reklamnemu ponujanju Komunajzarjev. In kaj sem videl? Več->veliko ducatov steklenic z imeni porodice Broz, ki so čakale na svoje polit-ideološko marketinško vzburjene kupce. Ki jih je očitno zdaj že bistveno manj od ponudbe Komunajzerjev. Morda so ljudje do zdaj enostavno potešili svojo radovednost in jugo-retro-tolerantnost ter mimogrede ugotovili, da se za 4,98 evra na liter dobi veliko bistveno boljšega piva z veliko manj provokativnimi imeni. Trg vendarle deluje. :-)

Strani: 1