Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ovce, ki čakajo na zakol

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.967
[Glavni forum] Tema: Ovce, ki čakajo na zakol
[#2681296] 28.10.17 14:59 · odgovor na: (#2681254)
Odgovori   +    4
1. Postavil sem vprašaj. Stvar prepričevanja kandidatov in svojcev. Bolj kot lastno prepričanje. Včasih se za tako nepomembne stvari, kot je ta drugi krog, pustim tudi prepričati. :)

2. Če ne drugega je SMC še kako neumnost opustil, npr. nepremičninski davek. To je plus. Pa tudi še kak druge davek niso povečali ali odpravili normirance. To je tudi že preblisk, rezultat dodatnega premisleka, mar ne?
No, pa Magno so spustili na Štajersko, pa denar so našli za Yaskavo, pustili so vodstvo Luke Koper do konca mandata, niso zamenjali Colariča...
Vlada je dobro odreagirala v primeru valov beguncev...
Če se pohecam, naštete "malenkosti" so tudi uspeh, ker bi lahko bilo tudi obratno (še slabše). :) Sem morda še kaj tehtnega izpustil, ampak sem že napisal. SMC se nima za kaj posebej pohvaliti, čeprav bo "odgurala" polni 4 letni mandat.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2681296

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Ovce, ki čakajo na zakol
[#2681855] 02.11.17 18:48 · odgovor na: FIN-379669 (#2681296)
Odgovori   +    0
[]
2. Če ne drugega je SMC še kako neumnost opustil, npr. nepremičninski davek.
Vidis, meni se pa zdi nepremicninski davek ena redkih potencialnih priloznosti, da se davcni sistem v sloveniji normalizira.

In potem pridemo do tega da "ni dobrih kandidatov med politiki". Seveda ni, ce je volilno telo tako razkosano.

Strani: 1