Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Šarec vs. Pahor: kdo bo koga v drugem krogu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Kanzon sporočil: 2.392
[Glavni forum] Tema: Javnomnenjske raziskave: Pahorju zmaga
[#2680249] 23.10.17 06:10 · odgovor na: Rokc5 (#2680240)
Odgovori   +    13
[Rokc5]
Se mi pa zdi dejansko, da pri nas desnica bi lahko zmagala volitve. Če gledamo kakšen je mobilizacijski potencial enih in drugih in kako se gibljajo kakšna okrožja.

Po mojem mnenju pa tudi volivce desnice potrpežljivost z Janšo mineva.
Sklicevanje na levo-desno so samo floskule ali orodje kako se prikopati do plena.
Vprašaj politike kaj so tokom življenja storili zase brez državnega proračuna.Odgovor je nič. In takšni potem ponujajo pomoč drugim,hehe.

Politična obcija je v bistvu samo ena: lažnivci in tatovi,ki prisegajo na pravno državo.

Eni še v to mešajo Boga.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2680249

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
[Glavni forum] Tema: Javnomnenjske raziskave: Pahorju zmaga
[#2680262] 23.10.17 08:31 · odgovor na: Kanzon (#2680249)
Odgovori   +    8
[Kanzon]
> [Rokc5]
> Se mi pa zdi dejansko, da pri nas desnica bi lahko zmagala volitve. Če gledamo kakšen je mobilizacijski potencial enih in drugih in kako se gibljajo kakšna okrožja.
>
> Po mojem mnenju pa tudi volivce desnice potrpežljivost z Janšo mineva.

Sklicevanje na levo-desno so samo floskule ali orodje kako se prikopati do plena.
Vprašaj politike kaj so tokom življenja storili zase brez državnega proračuna.Odgovor je nič. In takšni potem ponujajo pomoč drugim,hehe.

Politična obcija je v bistvu samo ena: lažnivci in tatovi,ki prisegajo na pravno državo.

Eni še v to mešajo Boga.
Janša je delal v računalništvu in prodal okoli 100.000 knjig, oboje nima zveze z državnim proračunom.

Strani: 1