Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Rajoy: Španska vlada glede Katalonije dosegla kritično točko

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: vrac 21.10.2017 15:48
[smity]
Katalonija ne bo samostojna. Če bi EU hotela razdrobljeno unijo, potem bi mogoče uspela samostojnost. Kot sem že pisal bi bil nujen tudi oborožena vstaja. Smešno mi je ta prepostavka Slovencev, da če je nekdo glasen, ja potem se ga bodo pa Španci itak ustrašili. Takrat ko so odložili razglasitev samostojnosti, takrat se je minimalno okno priložnosti dokončno zaprlo.

Zdaj bodo Španci odstavili katalonske politiki, potem bodo Katalonci volili. Če ne bodo zvolili OK za Špance, bo pa sledila razpustitev avtonomije. Je to tako težko predvidit? Mi pač niso všeč male mafijske države in sem vesel da ne bo nastal nov nebodigatreba.

Si ti Slovenec? Mislim da ne. Ker drugače n bi pisal takšnih nesmislov. Niso ti všeč male mafijske države, ki so po tvoje nebodigatreba? Pa kje ti živiš, Bog te nima rad, da te ne ukradejo?

Meni recimo niso všeč tvoje ideje, dobim takoj povišan pritisk, vendar se kontroliram, nimam namreč pravice do prisotnosti zdravnika, ko tole čitam, kot recimo Boris Popovič, ki lahko obiskuje obravneve na Sodišču izključnoo v spremstvu dežurne zdravniške ekipe, menda s prižganimi rotacijskimi lučmi na reševalnem vozilu.