Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Odstotek volivcev že glasoval za predsednika - kaj morate vedeti o kandidatih?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[shamanvonufiladelfija]
> [FIN-311684]
> O kandidatih ni potrebno vedeti ničesar bistvenega, kajti z vedo ali nevedo bo zmagal Pahor, saj so moje prijateljice upokojenke rekle, da bodo glasovale zanj, ker je vedno lepo oblečen in jih nič drugega ne zanima.

Ko me je moja vprašala "kdo je še razen komunistov", sem rekel, da je tudi Romana Tomc. Pa je odvrnila: kakšne lase ima ta...barva pa frizura...

PS Babe ljudi ločijo po barvi las, oči, frizuri, torbici, rekljcu, čevljih ... takle mamo jebatga! Jaz sem se pa šele, ko je vprašala ovedel, da Tomčeva najbrž res ima lase, ki so neke določene [ali nedoločne] barve in so narejene v neko frizuro, MićStajlink in to pa to. Nisem pa znal nič podrobno povedati. SjetiSeHaso™!

LP shaman
V Sloveniji bodo ženske izvolile predsednika, sicer bo predsednik v vsakem primeru ženska... «Skratka, drage gospe in gospodje, cenjene in spoštovane feministke in feministi! Ne se bati! Tako ali drugače nam bo naslednja štiri leta vladala ženska. Z ženskimi genitalijami. Ali brez njih.Kaj je hujša možnost, je težko reči«...je napisala Vesna V. Godina v ONAPLUS