Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj lahko ponudi levica?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.235
[Glavni forum] Tema: Re: Kaj lahko ponudi levica?
[#267715] 18.06.08 22:08 · odgovor na: anon-166829 (#267675)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 18.06.2008 22:24

Pia je napisal(a):
Se mi je posvetilo zakaj te je moja izjava: " Najmanj petina slovenskih vlagateljev dobi zaupne informacije o premikih v slovenskih podjetjih. Torej sledijo informacijam..... kamor gre glavnina, teče tudi večina!" tako razjezila.

Če bi bila moja mamica Rigelnikova tesna prijateljica še iz časov komunizma  Olga Jakhel Dergan, bi mene tudi zaskbelo.
razjezila? e moja pia...  problem s tvojo izjavo je v tem, da je bila ocitno potegnjena iz riti, ker je nisi znala in je se vedno ne znas z nicemer argumentirati. tako modrovanje ze samo po sebi ni nek bonus. potem ti je se malo beseda nanesla na drek, pa si odletela iz foruma.

skrbelo? kaj hudica naj bi me pri tem skrbelo :) pri nas v druzini je tako, da ima vsak svoje zivljenje in sam se od tega se ekstra izoliram tako, da se tkoaltko izogibam slovenskih delnic. mogoce je pri tebi drugace in vse pocnete skupaj in vsi v en glas, morda se sramujes svojih starsev, ne vem... jaz se ne.

o tvoji svedscini se mi sanja ne, tudi skrbi me ne zanjo... moram pa reci, da ce resno mislis vsaj pol od tega, kar si na podlagi najinega zelo beznega srecanja v forumu borzna in skladi natresla tukaj in drugim osebam v financah, potem me resno skrbi za tvoje mentalno zdravje. ampak to je pac moje osebno mnenje, v vlogi cloveka, ki se ga nekdo loteva na vec frontah z vsemi zivimi bizarnimi obtozbami, ki so ravno tako iz riti potegnjene kot tisto, s cimer se je storija zacela.

enega podobno delujocega (dolgoletnega) obozevalca ze imam, to je enfrice, zato sem tudi omenil, da sta se ravno prava nasla.

enim je pac glavna stvar v zivljenju imeti nekoga, ki ga sovrazijo in nekako kaze, da si ti, recimo da zacasno, mednje vpisana in se pocutis dobro pri tem... pa se pac pocuti. mene nic ne stane. lepo se imej.

ps - aja, se to ... kot si ze dokazala, znas pridelati veliko vec obsega kot smisla, tako da ne zameri, ce te vstavim na svojo shit listo; enostavno ne vidim nobene prednosti v tem, da bi te se naprej poslusal. sicer pa baje znas poiskati druge sogovornike, tako da ni frke :)

za konec bi ti vendarle priporocil, da ne nasedas "informacijam", ki tako rade zaokrozijo po ljubljanski borzi, seveda vedno "od insiderjev". te insiderske informacije so namrec ponavadi dezinformacije, tako da je to, ali so insiderske ali outsiderske, sekundarnega pomena. kam pridejo tisti, ki v take stvari verjamejo, si lahko ogledas na gibanju indeksa v zadnjem letu, ko so se vroce ziher-super-informacija zgodbe hladile. seveda pa se ti ni treba uciti na napakah drugih in jih lahko najprej konvertiras v svoje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 267715

Strani: 1

anon-170701 sporočil: 489
[Glavni forum] Tema: Re: Kaj lahko ponudi levica?
[#267732] 18.06.08 22:26 · odgovor na: crt (#267715)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-170701 18.06.2008 22:32

crt je napisal(a):
ps - aja, se to ... kot si ze dokazala, znas pridelati veliko vec obsega kot smisla, tako da ne zameri, ce te vstavim na svojo shit listo;
 Danes si pa nekam gostobeseden. Me pa res zanima kako dolga je že ta tvoja lista. Morda pa je daljša od njenega smisla.

Strani: 1