Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[RobertJerala]
Meni ni potrebno skrivanje za psevdonimom, prav tako se mi ni potrebno spuščati na osebno raven. Moji prodajni rezultati v A1 niso na ravni le "mesečne zvezdice" in segajo vseh 16 let mnogo, mnogo višje, prav tako to nima nikakršne povezave z mojim enkratnim življenjskim projektom, najetjem stanovanjskega kredita. Na tem področju sem pač bil nepoučen kkreditojemalec.Tukaj smo pač bili krepko zavedeni in po 9 letih plačevanja, le tega ti. CHF kredita s mojo partnerko, dolgujeva še zmeraj več, kot je bilo nakazano evrov (119.000) prodajalcu, 40 let starega stanovanja. O tem je bila že napisana zgodba v Mojih Financah, kjer sem tudi predložil dokaze...
Kajulci, toliko o tvojem pojmovanju "revne neuke fate", ki je jemala CHF kredite.

Bil je to pohlepen srednji sloj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2676165

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[bc123a]

Kajulci, toliko o tvojem pojmovanju "revne neuke fate", ki je jemala CHF kredite.

Bil je to pohlepen srednji sloj.
Saj revez ne dobi kredita na banki tudi v casu kreditnih norisnic, toliko se banke niso nore.

Za take so potem "privat posojilodajalci" in tudi slisis ne kaj dosti o tem, ker imajo druge "mehanizme" izvrševanja dogovorov, ni nekega "Združenje Montenegro".

Seveda je bil srednji sloj. Domnevno izobrazen, zal pomanjkljivo.

Ob teh zgodbah se vedno spomnim na odziv Mladine ob zacetku projekta Mladi in denar, ki ga vodijo kolegi z nase revije Moje finance...


Neoliberalizem v solah

www.mladina.si/15317...m-v-solah/

Strani: 1