Zasebnost
33 min
Čebelarji bi radi 10 evrov za vsak panj
36 min
Lani rast števila kibernetskih napadov in prevar prek SMS
1 ura
Delnice mojega farmacevta ne premikajo rezultati, temveč konkurenca
1 ura
Golob: Pogajanja o plačni reformi v zaključni fazi, po načrtih bi se končala do poletja 1
2 uri
GEN energija bo šla v skrbni pregled družbe Gorenjske elektrarne
2 uri
(Intervju) »Uspešno digitalno preobražena podjetja imajo v povprečju za 69 odstotkov večjo rast EBITDA«
3 ure
Japonci pospešeno zaganjajo proizvodnjo vodika in amonijaka. Bo amonijak nadomestil premog v termoelektrarnah?
3 ure
Hrvati znižali trošarine, bencin in dizel bosta cenejša kot pri nas
3 ure
Tesla zaradi popustov v težavah pri flotnih kupcih
3 ure
Od polnoči nižje cene bencina, dizla in kurilnega olja
3 ure
Je Slovenija hrvaška kolonija? Močna EU in strah pred imperialno Postojno 5
3 ure
Uradno: Celjske mesnine prodane družbi Braća Pivac 2
3 ure
Aprila izdanih več gradbenih dovoljenj za gradnjo stanovanj kot marca
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Kako podjetje pripraviti na umetno inteligenco? O tem na dogodku v sredo
4 ure
(Partnerji sporočajo) Slovensko logistično združenje vabi k prijavam na razpis za logistični projekt leta 2023
4 ure
Električni avto je lahko zastonj! (Oglas)
4 ure
Katere družbe so v prvem četrtletju iz Brnika opravile največ poletov?
5 ur
Najnižjo ponudbo za gradnjo veterinarske fakultete spet oddal Strabag
5 ur
Kako do apartmaja blizu morja v severni Dalmaciji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.380
Tole vaše združenje je res nekaj posebnega..

Predsednica je hkrati tudi poslovna svetovalka... vsaj tak s.p. ima. Če mene vprašate ji ne bi dal svojih srajc likat, kamoli da komu kaj poslovnega svetuje.

Tudi samo združenje domuje na istem naslovu.

Vi ste že 16 let prodajnik na A1, oz. ex Simobilu. Med drugim ste tudi Key Account Manager. Pa zvezda meseca... Skratka, težko rečeva da ste nek neuki idiot, ki ga je banka zavedla in se ni nič zavedal... Al pa se bojim, da bi bil moral A1 poiskat kakega novega Snakeskin oil dilerja...

Oni tretji Beatles je šel lani med odvetnike. Ta je pa pravnik. Še en ki ni nič vedel pa nič znal.... PRAVNIK!!!!!

A ni hecno? Sami vsaj deklarirano učeni in sposobni ljudje, pa lih take pr nas banke nategnejo al kako?

Ker zanimivo je to. Tečaj CHF se je skantal na 1,15 že v letu 2011. Med letoma 2011 in koncem 2014 je SNB rekla da bo Ante Marković. Nakar se je bila odločila, da ne zdrži več Draghijevega lomastenja (Super Mario ma ipak mal močnejšo srtilerijo v Frankfurtu).

Če ste vzel kredit po 1,6 leta 2007, se vam je neodplačni del povečal že do leta 2011 za 33%. Ker so to povečini 20 in več letni stanovanjski hipotekarni krediti, v onih 4 letih ne odplačaš niti 1/3 ossnovne vrednosti kredita.

Ta tečajna razlika se je dogajala precej pred letom 2015, ko ste pa rekli fpičkumater, to mora rešit država. Kje ste bili leta 2011?

In nemoralno, oziroma skrajno perverzno pa je, da da vašo lastno plačilno nesposobnost opravičujete z pojasnilno dolžnostjo banke o tveganjih.

Ker dokler ste frankarji kredite zmogli odplačevat, ni bilo nič drugače. Banka lih tako "ni pojasnila". Ampak to ni nikogar motilo. Če bi po nekem ključu šel danes Frank na 1,6 bi lepo zaprli gobce a ne? Pa čeprav banka ni pojasnila.

Sicer pa.. why settle for less... Go and aim straight for the top. Tožite SNB. Konec koncev so tečaj razkavsali oni.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2676091

Strani: 1

RobertJerala sporočil: 26
Meni ni potrebno skrivanje za psevdonimom, prav tako se mi ni potrebno spuščati na osebno raven. Moji prodajni rezultati v A1 niso na ravni le "mesečne zvezdice" in segajo vseh 16 let mnogo, mnogo višje, prav tako to nima nikakršne povezave z mojim enkratnim življenjskim projektom, najetjem stanovanjskega kredita. Na tem področju sem pač bil nepoučen kkreditojemalec.Tukaj smo pač bili krepko zavedeni in po 9 letih plačevanja, le tega ti. CHF kredita s mojo partnerko, dolgujeva še zmeraj več, kot je bilo nakazano evrov (119.000) prodajalcu, 40 let starega stanovanja. O tem je bila že napisana zgodba v Mojih Financah, kjer sem tudi predložil dokaze...

Strani: 1