Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.200
Zadnja sprememba: crt 22.09.2017 20:25
[kajulci]
> [crt]
> > [kajulci]
> > Hahaha, ja, čist res je tako. Ampak to ne bi smelo pojasniti nakupa stanovanj v Situli (saj ne pojasni, a ne da ne?), ker 200k in več pač ne daš, ker ti je Polde reku, da se ta vlak, ki gre glihkar mimo in zaradi katerega se ne moreš pogovarjat, nič ne sliši.
>
> ka te vem. jaz sem glede na dosedanje razne vtise pripravljen verjet, da je tudi to mozno.

A mi ni nemirni zanč enkrat razlagal, da si ti ultra pesimist, ali da imaš maksimalno slabo mnenje/nizka pričakovanja do ljudi, ali nekaj takega? Pa tega do sedaj nisem opazila :)
nemirni je zame preprican, da sem ultra pesimist in depresivec. jaz mu odgovarjam, da

a) a pessimist is what an optimist calls a realist,
b) zadovoljstvo je razlika med pricakovanji in realnostjo a zna se, glede cesa lahko sam vec ukrenes in
c) "my songs are not sad - they are just hopeless" - townes van zandt (wtf is townes van zandt: www.texasmonthly.com...van-zandt/ )

da nikakor ne gre enaciti ljudi in psov, ker pse lahko kaj naucis, sva pa tudi ze vzela.

ampak, a ves... to, da je svet in clovestvo en kurac, nikakor ne pomeni, da moras zdaj pa skoz bit zamorjen. ce ne drugega, se navelicas. prides na drugi strani ven. in se vedno vec smejis.

make your own conclusions :)