Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vita sporočil: 16
Ne bo ravno držalo. Še pred 30 leti (ko smo bili že tam, tudi sem dovolj stara, čeprav še ne čisto 150 :-))je tam vozilo 30 vlakov na dan, bili so tudi krajši (čeprva drži, da hrupni). Takrat smo rekli, ni problem, vlak pride in gre. Razlika je velika, in postaja razlika med vzdržnim in nevzdržnim, in tisti, ki so to razliko povzorčili, so dolžni tudi kaj ukreniti, ane?
Kar ne pomeni, ponavljam se, da v Mariboru pa ni treba ukrepati. Če preega meje, je treba ukrepati. Ali nimamo predpisov ravno zato?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2674749

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 22.09.2017 13:54
[vita]
Ne bo ravno držalo. Še pred 30 leti (ko smo bili že tam, tudi sem dovolj stara, čeprav še ne čisto 150 :-))je tam vozilo 30 vlakov na dan, bili so tudi krajši (čeprva drži, da hrupni). Takrat smo rekli, ni problem, vlak pride in gre. Razlika je velika, in postaja razlika med vzdržnim in nevzdržnim, in tisti, ki so to razliko povzorčili, so dolžni tudi kaj ukreniti, ane?
Kar ne pomeni, ponavljam se, da v Mariboru pa ni treba ukrepati. Če preega meje, je treba ukrepati. Ali nimamo predpisov ravno zato?
... alzo, če jaz zdaj to prav razumem, mora - vsako hišo je težko obgradit s protihrupnimi ograjami - država ukinit promet, da bodo ljudje lahko živeli v miru in spočiti prišli na delo ... aja, in kako bodo ljudje spočiti prišli na delo, če bodo morali pešačit kilometre daleč, ker službe preko ceste od doma glih niso običaj ? ... khmm, samo vprašam ...

Strani: 1