Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-149637 sporočil: 3.223
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, nekdanji svetovni prvak v košarki Peter Vilfan ne sme dobiti (neplačanega) dopusta, da bi strokovno komentiral tekme fenomenalnih košarkarjev Slovenije, ampak mora ostati doma in glasovati za interpelacijo SDS-ovih pacientov, ki res predolgo čakajo na zdravniško pomoč ...
P.S.: za vsak slučaj preveri, koliko časa Janša presedi v parlamentu ...

Če dovoliš se tudi jaz malo vključim v "problem".Nekaj sem napisal in se tudi izrazil v stilu.Si prepričan.da je komentator za svojo udeležbo in plačilo vsega kar spada pri nudenju komentatorske usluge iz tujine vzel NEPLAČAN dopust?
Močno dvomim,da bi se borec za rente športnikov odpovedal svoji redni plači v državnem zboru.Sploh,ker je kot svetovni prvak s 6 minutami (bravo rename)skakanja pod koši,izkoristil vse možne ugodnosti,zraven pa ugotovil,da je v politiki možno še bolje zaslužiti za učinek zero coma zero.

Primerjava z Janšo je deplasirana.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2673220

Strani: 1

najobj sporočil: 31.928
[rosom]
>... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, nekdanji svetovni prvak v košarki Peter Vilfan ne sme dobiti (neplačanega) dopusta, da bi strokovno komentiral tekme fenomenalnih košarkarjev Slovenije, ampak mora ostati doma in glasovati za interpelacijo SDS-ovih pacientov, ki res predolgo čakajo na zdravniško pomoč ...

P.S.: za vsak slučaj preveri, koliko časa Janša presedi v parlamentu ...
Če dovoliš se tudi jaz malo vključim v "problem".Nekaj sem napisal in se tudi izrazil v stilu.Si prepričan.da je komentator za svojo udeležbo in plačilo vsega kar spada pri nudenju komentatorske usluge iz tujine vzel NEPLAČAN dopust?
Močno dvomim,da bi se borec za rente športnikov odpovedal svoji redni plači v državnem zboru.Sploh,ker je kot svetovni prvak s 6 minutami (bravo rename)skakanja pod koši,izkoristil vse možne ugodnosti,zraven pa ugotovil,da je v politiki možno še bolje zaslužiti za učinek zero coma zero.
... čuj, kot Mima Jaušovec v tenisu je tudi Peter Vilfan imel "smolo", da je igral košarko v časih, ko so zvezdniki v NBA zaslužili toliko, kot danes povprečni igralci v boljših evropskih ligah ... evo, in ker v politiki ne rabiš znati nič, se je Vilfan pač odločil, da bo delal isto kot ostalih 89 poslancev ...
Primerjava z Janšo je deplasirana.
... OK, če bi bral brez predsodkov, bi ziher opazil, da sem Janšata omenil samo zato, ker je menda svetovni prvak v odsotnosti na sejah parlamenta, rename pa bi Vilfanu vzel pol plače, ker ni glasoval za interpelacijo SDS-ovih pacientov, ki res predolgo čakajo na zdravniško pomoč ...

Strani: 1