Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.200
[bc123a]
seveda zanikrna slovenska pamet vedno provali da si malodane kriminalc ce otroku dajes industrijsko narejene kasice, no, potem me pa zanima, zakaj toliko otrok konca na dunajcu in pomfriju, ce jim starsi tooooliko raznoliko in zdravo doma kuhajo.
tezko recem... ne vidim ravno pravila, ker jaz sem ob domaci kuhinji izpadel totalni vsejed, nasa tamala pa kakor ti pravis, s tem da v.d. zene ni crap kuharica, dalec od tega (in predstavljam si, da jaz tudi ne).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2671619

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[crt]
tezko recem... ne vidim ravno pravila, ker jaz sem ob domaci kuhinji izpadel totalni vsejed, nasa tamala pa kakor ti pravis, s tem da v.d. zene ni crap kuharica, dalec od tega (in predstavljam si, da jaz tudi ne).
Moja razlaga je, da to da nekdo zdravo kuha je en drek vredno, ce potem tega otrok ne poje, in potem pac dobi nekaj drugega, da ne gre pac lacen spat.

V vrtcu je tocno ta mentaliteta - en cas so tam, kjer moja v.d. kile in kile hrane metali v smeti, dokler ni taglavni kuhar z vsemi nekimi specialnimi znanji sel stran, in sedaj ena stara kuharica kuha "po domace" hrano ki je precej bolj okusna.

Skratka, cist zastonj nekdo skuha otroku na vodi zelenjavo iz bio domacega vrta na vodi, in jo potem stran vrze. Jaz pa vzamem zmrznjeno pripravljeno mesanico zelenjave iz hoferja (ki je ze zacinjena) in hcerka pomlati vse do zadnjega. Pa ni treba niti krompirja niti mesa :)

Strani: 1