Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.200
[bc123a]
Jaz 50% vsega nabavim v hoferju, se 20% v Lidlu, 20% v eurospinu, le preostanek pri klasicnih trgovcih. Zadnjic sem popizdeval ko sem iskal ajdovo kaso v mercatorju. Ena bio, in nic drugega. Aja, to je samo promocijska pedana... ok, naprej... se ena bio ajdova kasa... jjm mater... grem naprej, odkrijem polico kjer je bio ajdova kasa, pa kazahstanska ajdova kasa, pa nevemkaksna ajdova kasa...

v Hoferju vzames vrecko, kjer pise gor "Ajdova kasa" in je to to.
probaj tatarsko (od mlina rangus dolenjska), je precej drugacna, ker je tudi rastlina druga, ceprav sorodna (fagopyrum tataricum namesto klasicne esculentum). v sloveniji nekdaj znana kot cojzla, ker jo je prinesel ziga zois. bolj greni, ampak na prijeten nacin (no, stvar okusa najbrz).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2671570

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[crt]
> [bc123a]
> Jaz 50% vsega nabavim v hoferju, se 20% v Lidlu, 20% v eurospinu, le preostanek pri klasicnih trgovcih. Zadnjic sem popizdeval ko sem iskal ajdovo kaso v mercatorju. Ena bio, in nic drugega. Aja, to je samo promocijska pedana... ok, naprej... se ena bio ajdova kasa... jjm mater... grem naprej, odkrijem polico kjer je bio ajdova kasa, pa kazahstanska ajdova kasa, pa nevemkaksna ajdova kasa...
>
> v Hoferju vzames vrecko, kjer pise gor "Ajdova kasa" in je to to.

probaj tatarsko (od mlina rangus dolenjska), je precej drugacna, ker je tudi rastlina druga, ceprav sorodna (fagopyrum tataricum namesto klasicne esculentum). v sloveniji nekdaj znana kot cojzla, ker jo je prinesel ziga zois. bolj greni, ampak na prijeten nacin (no, stvar okusa najbrz).
Aja, tatarska, ne kazahstanska. Nisem se mogel spomniti kaj, no v glavnem,sem imel ze poln k.

Ne bi eksperimentiral z grenkobo, ker poskusam clane familije navadit na ajdovo kaso in ni cas za grenko :)

Strani: 1