Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
Me veseli, da nisi pozabil na tovariša Janšo.

Protestiram pa, ker ga ni narisanega še na slikci(ki jo ljudje še najbolj pogledajo) ob Kučanu saj sta si z navideznim nasprotovanjem nagrabila sebi in svojim znancem praktično vse.

Kučan in Janša sta grabljenje izpeljala naravnost fantastično, tako zelo fantastično, da bi jima človek skoraj moral čestitat.

Edino česar mi še ni čisto jasno kdo od njiju se je tako odličen projekt izmislil, izpeljala sta ga pa res fantastično.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 266899

Strani: 1

anon-143521 sporočil: 604

Maj je napisal(a):
Me veseli, da nisi pozabil na tovariša Janšo. Protestiram pa, ker ga ni narisanega še na slikci(ki jo ljudje še najbolj pogledajo) ob Kučanu saj sta si z navideznim nasprotovanjem nagrabila sebi in svojim znancem praktično vse. Kučan in Janša sta grabljenje izpeljala naravnost fantastično, tako zelo fantastično, da bi jima človek skoraj moral čestitat. Edino česar mi še ni čisto jasno kdo od njiju se je tako odličen projekt izmislil, izpeljala sta ga pa res fantastično.
In ti drugače podpiraš Jankoviča kot Kučanovega najboljšega in poslušnega učenca. Nekam protislovno, če mene vprašaš.

What's the catch?

Strani: 1