Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Nemčija evropsko komisijo poziva k zaščiti evropskih podjetij pred kitajskimi prevzemi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.899
Mi bi imeli vse poslihtano u nulo. Uvedemo prevoznice, pa pride lubadar, zapisemo vodo v ustavo, pa pride susa. Ob dvajsettauzent zakonov in nesteto podzakonskih aktov vedno, ko ga en nas pobiksa, napovemo nov zakon, da se to ja ne bi vec ponovilo. Pa komisijo oblikujemo, pa novo sodno prakso uvedemo, zivljenje pa gre po svoje. Ni mogoce vsega predvideti in normirati. Lahko samo normiras, normiras, normiras in se zadavis od norm.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2668946

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.405
[FIN-454644]
Mi bi imeli vse poslihtano u nulo. Uvedemo prevoznice, pa pride lubadar, zapisemo vodo v ustavo, pa pride susa. Ob dvajsettauzent zakonov in nesteto podzakonskih aktov vedno, ko ga en nas pobiksa, napovemo nov zakon, da se to ja ne bi vec ponovilo. Pa komisijo oblikujemo, pa novo sodno prakso uvedemo, zivljenje pa gre po svoje. Ni mogoce vsega predvideti in normirati. Lahko samo normiras, normiras, normiras in se zadavis od norm.
Bravo. Jaz na ta mentalni kretenizem stalno opozarjam. Najhuje pa je, da tem kretenom najbolj pomagajo prav novinarji. Ker ko nekdo reče, da je kriv zakon, ga novinar ne vpraša po zdravju, ampak takoj kupi ta izgovor. In potem novinar pristika za sprejem novega, še bolj butastega zakona. Namesto, da bi to zadevo takoj obrnili. In politike in birokrate, ki ne ukrepajo prikazali kot nesposobne diletante, ki jih je treba zamenjati. Verjemi, da pri takem pristopu ne bi nikomur prišlo na misel, da bi se izgovarjal na zakon.

Strani: 1