Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pelle sporočil: 737
[Veselo2012]
Glej, sej se ne rabiš razpočit.
Ravno zato ker imajo to v ZDA, ne rabimo imeti še mi. Problem je v tem, ker se takšni produkti ponujajo kampanjsko in se iz tega ustvarjajo nekakšne akcije. Povprečen Slovenec je ekonomski, finančni, če hočeš tudi davčni butelj in takim ljudem ne moreš ponujati vsega vsepvprek.

Ja, se strinjam, čas bi že bil da smo odgovorni končno že enkrat vsak zase. Dokler pa država plačuje takšne neumnosti bankamm, zagovarjam dejstvo, da se takšnih stvari pač ne ponuja kot neko kao ful ugodno stvar.

Nismo še rešili CHF, so že spremenljive OM in na vhodu kripto valute, o katerih se bomo za glavo držali čez 5 let.
ja no, za mene in večino ostalih CHF, kakor tudi kriptovalute in spremenljive OM niso problem. Mislim, noben me ne sili, da podpisujem pogodobe, katere bistvene sestavine so nominirane na ta način. To bi moralo biti stvar pogodbenih partnerjev, in če en pogobeni partner pri drugem preveri, da ima osebno izkaznico, bi to moralo zadostovati za predpostavko, da je le-ta poslovno sposoben.
Če pa se gremo igro, da bomo spreminjali pogodbene odnose za nazaj, imajo pa pogodbe veliko členov in veliko raznih vrst jih je. Odpiramo pandorino skrinjico, ki nam bo vzela veliko energije in dodala nova tveganja pri vsem bodočem poslovanju.