Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Prva stopnja: Pogodba o posojilih v frankih je nična

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.962
[amateur_fa]
Preberite posamezne odstavke mnenja Zupančiča in Ribičiča. Tista famozna "steklena krogla" je za celoto natega nepomembna. Banka se ne more izgovarjati, da se prihodnosti ne da napovedati. Produkt kot tak je bil sporen na podlagi tekočih (takratnih) podatkov. Banka jih je imela, posojilojemalec ne.
... alzo, če jaz zdaj tebe (= blesavega/pokvarjenega Zupančiča in Ribičiča) prav razumem, so slovenske komercialne banke kakšnih deset let pred švicarsko centralno banko že vedele, kaj bodo v SNB naredili 15.januarja 2015 ... eh, jebiga ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2668344

Strani: 1

anon-295186 sporočil: 149
[najobj]
> [amateur_fa]
> Preberite posamezne odstavke mnenja Zupančiča in Ribičiča. Tista famozna "steklena krogla" je za celoto natega nepomembna. Banka se ne more izgovarjati, da se prihodnosti ne da napovedati. Produkt kot tak je bil sporen na podlagi tekočih (takratnih) podatkov. Banka jih je imela, posojilojemalec ne.

... alzo, če jaz zdaj tebe (= blesavega/pokvarjenega Zupančiča in Ribičiča) prav razumem, so slovenske komercialne banke kakšnih deset let pred švicarsko centralno banko že vedele, kaj bodo v SNB naredili 15.januarja 2015 ... eh, jebiga ...

Na pamet pišeš blesarije.

Če bi prebral moje (stare) zapise, bi videl, da je tisti januar povsem nepomemben. Dejstvo je, da v obdobju 2005-2010 ne bi smeli podeljevati kreditov v CHF.

Meni je čisto nepomembno, ali mi fiksirajo razmerje na 1,2 ali pade na 0,9. Bistvo je, da sem črpal kredit pri 1,65.

Strani: 1