Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76887 sporočil: 18.121
Članek leta ali pa kar desetletja!
Kapo dol za pogum.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 266827

Strani: 1

anon-4731 sporočil: 1.585
Članek je dober, berljiv, a daleč od tega, da bi odkril kakšno novo resnico. oziroma da bi bil kritičen do koga, ki si to res zasluži. nič novega skratka.
Tako, da 0902ISXdX , ni mi čisto jasno, na čemu temelji tvoje brezmejno navdušenje? In, kakšen pogum, prosim?
anon-9013 sporočil: 5.146

0902ISXdX je napisal(a):
Članek leta ali pa kar desetletja! Kapo dol za pogum.
 
Kovač ni povedal glavnega, namreč, da je bilo to, kar je delal Kučan, kraja, oziroma, kot temu pravi Enfrice, organiziran kriminal. Brščič je zato povedal več od Kovača.

Enfrice.
anon-166673 sporočil: 102

Bravo Finance. končno nekdo v tej SLO, ki ljudjem pokaže na pravo sliko stvari.
anon-126114 sporočil: 25
Kaj mi lahko nekdo pojasni ali vsi ti forumovci delajo za Kučana? Je Kučan tudi solastnik vseh teh podjetij? Če je to tako, potem so to res izredno sposobni ljudje, ki se znajo dogovoriti, držati dogovora in seveda tudi delati!
Konkretno za Petriča vem, da je Kolektor (prvo podjetje v bivši Jugoslaviji v 49% lastništvu Nemcev, Kaut&Buks) po tudi zelo uspešnem direktorju Rupniku, pripeljal do tega, da je odkupil nazaj teh 49% (ki so jih Nemci medtem prodali Amerikancem) in nazadnje kupil tudi Kaut&Buks sam! Torej uspešen poslovneš, ki je tudi privatiziral del Kolektorja.
Naj mi avtor tega članka pojasni kaj je narobe, če je solastnik Kolektorja Petrič in ne Nemci ali pa Amerikanci? Menim, da sama čista fovšija avtorja članka in njemu podobnih, ki znajo samo kritizirati, ne pa delati in ustvarjati.
Pa da ne bo pomote. Sem hči preprostih delavcev, brez kapitala, moji trije otroci so doštudirali tako, da so delali preko študenta.
Drugi primer uspešnega poslovneža je Svetlik, tudi iz Idrije. Izjemno delaven, pošten in seveda sposoben. Ne dela le tisti, ki ima kramp in lopato v rokah. 
anon-80907 sporočil: 1.126
Vsa čast "Financam",da je objavilo tako temeljit,resničen in verodostojen članek o našem bivšem partijskem šefu in bivšem predsedniku republike....sedaj si naj volilke preberejo o teh plavih očkah kakšno barabo so izvolile za predsednika in kam jih je spravil s svojimi tajkuni,da je pokradel vse premoženje delavcem,ki so to premoženje ustvarili s svojim odrekanjem za boljši jutri....tega je sposoben samo komunajzer Kučan !!!
anon-36971 sporočil: 8.543

0902ISXdX je napisal(a):
Članek leta ali pa kar desetletja! Kapo dol za pogum.
?????? Pogum?

Kaj, a bo UDBA ponoči pri pogumnemu Kekcu potrkala? al mogoče Bedanc...

Strani: 1