Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj lahko ponudi levica?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Re: Kaj lahko ponudi levica?
[#266730] 17.06.08 18:48 · odgovor na: crt (#266724)
Odgovori   +    1

crt je napisal(a):

komunajzer dzamahirija smo pa med drugim

Ehehe, velik dosezek je, da se crta potegne tako dalec v debato o politiki.

In res, zgleda da na strani slovenskih liberalcev, "desnice" ali karkoli ze je ta pisana druscina, se 4 leta pozneje ni jasno, da slovenci hocejo mati drzavo ki jim brise rit in so za to sposobni prodati ali pa prepustiti drzavi prakticno vse.

Zalostno, da vas (xdix, shaman in kompanija) zadnja stiri leta niso streznila.

In, make no mistake. Norenje nad Boskom Srotom je cista fovsija. Ne gre za "spregledanje" kako slaba je slovenska domacijska dogovorna ekonomija. NE GRE. Na tem se zalibog ne da graditi s politicnim kapitalom. Slovenci so se vedno prepricani, da so se stvari dogajale prav, samo da so politiki v par detajlih zajebali.

Tako kot velja za prepricanje povprecnega slovenca o socializmu. Bil je dober, samo par detajlov ni stimalo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 266730

Strani: 1

anon-76887 sporočil: 18.121
[Glavni forum] Tema: Re: Kaj lahko ponudi levica?
[#266743] 17.06.08 19:01 · odgovor na: bc123a (#266730)
Odgovori   +    0

bc123a je napisal(a):


Ehehe, velik dosezek je, da se crta potegne tako dalec v debato o politiki.

In res, zgleda da na strani slovenskih liberalcev, "desnice" ali karkoli ze je ta pisana druscina, se 4 leta pozneje ni jasno, da slovenci hocejo mati drzavo ki jim brise rit in so za to sposobni prodati ali pa prepustiti drzavi prakticno vse.

Zalostno, da vas (xdix, shaman in kompanija) zadnja stiri leta niso streznila.

In, make no mistake. Norenje nad Boskom Srotom je cista fovsija. Ne gre za "spregledanje" kako slaba je slovenska domacijska dogovorna ekonomija. NE GRE. Na tem se zalibog ne da graditi s politicnim kapitalom. Slovenci so se vedno prepricani, da so se stvari dogajale prav, samo da so politiki v par detajlih zajebali.

Tako kot velja za prepricanje povprecnega slovenca o socializmu. Bil je dober, samo par detajlov ni stimalo.

Mladi kolega, kar verjemi, da so me zadnja 4 leta zelo streznila.
Če me ne bi, bil zrl z optimizmom v prihodnja leta in ne bi bil črnogled kot sem.

Za Šrota in ostale tajkune mi ni mar in jim ne zavidam njihovih silnih miljonov in miljard.
Tule paberkujem u totem Gustlovem baru, da se kratkočasim (in malce ob živce spravljam gardijane komunizma), moram pa priznati, da spoštujem nekaj forumašev, ki imamo podobna stališča in poglede.
S tistimi s katerimi se ne strinjamo pa je tudi zanimivo diskutirati dokler so sposobni normalnega dialoga brez žalitev in groženj.

Strani: 1