Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-9939 sporočil: 17.846

purinoli je napisal(a):

V našem bloku in še marsikaterrem takrat so se nenadoma pojavile oznake na nekaterih vratih. Malala jih je peta kolona ( kar se mene tiče, ti so bili pa res ubrisani). Kasneje sem izvedel, da je bil to večji projekt, podobno, kot na jugu, kjer so potem natančno vedeli, koga npr. v Prijedoru poslati v konc logor, komu podeliti šus.....

Ubrisani so to delali takrat, ko ni bilo nobenega doma. Seveda se jim je na srečo vse sfižilo, vendar sem prepričan, da mreža še obstaja in preprosto čaka na novega Slobota/Mesijo. Zato sem jaz pri raznih agentih 0xxx kar v malce ekscitiranem stanju. Ne samo stalna bivališča, tudi podeljena državljanstva so potrebna revizije. V Švici lahko dobiš državljanstvo, ko izpolniš dolg spisek pogojev in preteče čas, ko kandidata kontrolirajo nenapovedano.

Ko dobi državljanstvo, ga pa lahko tudi izgubi. In to pogrešam pri nas.

Lep pozdrav, Purinoli

Brez skrbi, da bi o risanju po vratih do danes že kaj vedeli, ne pa, da prvi glas o tem preberemo šele leta 2008 na forumu Financ.

Neodgovorno in hujskaško postavljaš trdtve v tjavdan.

Tvoje trditve so na podobni ravni, kot so v nacistični Nemčiji zatrjevali, da Judje za hrbtom Nemcem delajo to ali ono.

Meni se tvoje pisanje gabi in te prosim, da za svoje trditve daš dokaze, drugače ne bo v redu.

1 Ali so se oznake na vratih pojavile ali ne?
2. Če so se, kakšne oznake? Ali imaš dokumentirano, poslikano?
3. Na podlagi česa zatrjuješ, da je to delala konkretna oseba?
4. Na podlagi česa zatrjuješ, da je šlo za organizirano dejanje in ne morda za dejanje kakega "Ilije Čvorovića"?
5. Na podlagi česa zatrjuješ, da je za to odgovorna skupina oseb, ki jim je skupno le to, da so na isti dan izbrisani iz registra stalnega prebivalstva?

Hujskaš, hujskaš in ne odnehaš.