Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Danes nastaja nova kriptovaluta – bitcoin cash

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dronyx sporočil: 4.602
Zadnja sprememba: dronyx 01.08.2017 17:55
Če bo vrednost Bitcoina plus Bitcoin c(r)asha skupaj večja od vrednosti Bitcoina gre v bistvu za nekakšen finančni perpetum mobile. Če to operacijo še nekajkrat ponovijo so vsi milijonarji. Kot kaže se bo svet razdelil na tiste, ki imajo bitcoine in tiste, ki delajo za njih, da se njihovo premoženje lahko neprestano veča brez dela. Po moje bi še Einstaina bolela glava, če bi to doživel.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2665725

Strani: 1

anon-412953 sporočil: 60
[dronyx]
Če bo vrednost Bitcoina plus Bitcoin c(r)asha skupaj večja od vrednosti Bitcoina gre v bistvu za nekakšen finančni perpetum mobile. Če to operacijo še nekajkrat ponovijo so vsi milijonarji. Kot kaže se bo svet razdelil na tiste, ki imajo bitcoine in tiste, ki delajo za njih, da se njihovo premoženje lahko neprestano veča brez dela. Po moje bi še Einstaina bolela glava, če bi to doživel.
Temu se reče INFLACIJA. Cepljenje valute in ustvarjanje novih kriptovalut iz zraka je identično temu kar počneta FED ali ECB.
smity sporočil: 248
čas vnosa: 01.08.17 18:20
Čudim se da imajo te kriptovalute brezplačno reklamo v medijih. Za kakšne piramidne sheme slišiš šele, ko gre vse narobe. Tukaj pa novinarji stvari spremljajo, ko je ta nepokrita "stvar" šele v nastanku, čudno. Predvidevam, se nihče kolikor toliko normalen s tem ne ukvarja.
kzupanc sporočil: 10.519
[dronyx]
Če bo vrednost Bitcoina plus Bitcoin c(r)asha skupaj večja od vrednosti Bitcoina gre v bistvu za nekakšen finančni perpetum mobile. Če to operacijo še nekajkrat ponovijo so vsi milijonarji. Kot kaže se bo svet razdelil na tiste, ki imajo bitcoine in tiste, ki delajo za njih, da se njihovo premoženje lahko neprestano veča brez dela. Po moje bi še Einstaina bolela glava, če bi to doživel.
Končno ena pametna!

Če je point v transakcijah, potem je verjetno najbolj (in edino?) smiselno, da točno vemo, koliko in komu plačamo za transakcijo. Pri tem ni treba nič rudarjenja :)))

Strani: 1