Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
... čuj, jaz se nič ne spakujem, ampak so mi toti "ohišeni" šotori z ogromnimi plazma ekrani pač butasti in niti malo naravni ... no, ampak nimam nič proti, če stručkoti za marketing - tu zraven o marketingu na veliko debatirate - znajo tudi drek lepo zapakirati in ga prodati za med ... khmm, le da ga meni prodajo bolj težko, ker drek je drek in med je med, jebiga ...
ja pa tudi letni cas je letni cas, tele precenjene hiske bodo delale 2 meseca na leto, to je ene 8 vikendov aka 15 dni. ostali cajt bodo pa prah nabirale in terjale vzdrzevanje? Kdaj bo to placal? e verjetno midva skozi kaksno dokapitalizacijo, k tega modernega preseravanja nisva niti od blizu videla...

tega pa se res ni dalo predvideti..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2662835

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[shevchenko]
> ... čuj, jaz se nič ne spakujem, ampak so mi toti "ohišeni" šotori z ogromnimi plazma ekrani pač butasti in niti malo naravni ... no, ampak nimam nič proti, če stručkoti za marketing - tu zraven o marketingu na veliko debatirate - znajo tudi drek lepo zapakirati in ga prodati za med ... khmm, le da ga meni prodajo bolj težko, ker drek je drek in med je med, jebiga ...

ja pa tudi letni cas je letni cas, tele precenjene hiske bodo delale 2 meseca na leto, to je ene 8 vikendov aka 15 dni. ostali cajt bodo pa prah nabirale in terjale vzdrzevanje? Kdaj bo to placal? e verjetno midva skozi kaksno dokapitalizacijo, k tega modernega preseravanja nisva niti od blizu videla...

tega pa se res ni dalo predvideti..
Pri ceni 200 EUR na noč jih, če so samo v sezoni zasedene, lahko vsako leto na novo postaviš.

Sicer je pa ravno dodatna ponudba tisto kar privleče ljudi. Bungalovi ob morju ob katerih je smo požgana trava bodo seveda nezasedeni takoj k se v morju ne bo dalo kopati. Hotel kjer je še kaj več ali pa magari glamping z rajskim vrtom pa bo mogoče celo svoje stroške pokrival se dodanih 6 mesecev izven sezone.

Strani: 1