Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[najobj]
... OK, za naravno okolje meni vse skupaj zgleda preveč nenaravno in kičasto,
Lej, to je turizem, ne pa reality show Survivor. Ljudje gredo zato, da uzivajo in se odpocijejo. Seveda je kicasto. Tudi najlepse tropske plaze pred fotoshootingi lepo pograbljajo in odpeljejo smeti, kaj si pa mislil?

V rajskih hotelih ob rajskih plazah pa cistilci/vrtnarji zjutraj, se preden gosti vstanejo, koncajo z pometanjem in obiranjem suhih listov, odpadlih plodov (ali nevarno zrelih kokosovih orehov), grabljanjem plaze in zamenjavo snezno belih prevlek na lezalnikih na sanjski pesceni plazi.

Samo namesto da bi slovenci to razumeli in na tem sluzili, se spakujejo, tako kot ti. Z izjemo glampinga, tu jim je nekako usedlo, da mora biti stvar pravljicno "naravna".

Jaz sem bil v hotelu v indoneziji, kjer imajo tako velik rajski vrt, da imajo celo dnevne vodene oglede z vrtnarjem. (1 ura plus). Seveda ni tak vrt zrastel sam od sebe. Samo tako turizem prezivlja ljudi. Ko ima hotel ne samo 30 sobaric, ampak se 30 vrtnarjev, da ti oci ne gledajo na smetisce oziorma surovo "naravo".

Slovenci pa navajeni hrvaske, se temu smejete...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2662728

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[bc123a]
> [najobj]
> ... OK, za naravno okolje meni vse skupaj zgleda preveč nenaravno in kičasto,

Lej, to je turizem, ne pa reality show Survivor. Ljudje gredo zato, da uzivajo in se odpocijejo. Seveda je kicasto. Tudi najlepse tropske plaze pred fotoshootingi lepo pograbljajo in odpeljejo smeti, kaj si pa mislil?

V rajskih hotelih ob rajskih plazah pa cistilci/vrtnarji zjutraj, se preden gosti vstanejo, koncajo z pometanjem in obiranjem suhih listov, odpadlih plodov (ali nevarno zrelih kokosovih orehov), grabljanjem plaze in zamenjavo snezno belih prevlek na lezalnikih na sanjski pesceni plazi.

Samo namesto da bi slovenci to razumeli in na tem sluzili, se spakujejo, tako kot ti. Z izjemo glampinga, tu jim je nekako usedlo, da mora biti stvar pravljicno "naravna".

Jaz sem bil v hotelu v indoneziji, kjer imajo tako velik rajski vrt, da imajo celo dnevne vodene oglede z vrtnarjem. (1 ura plus). Seveda ni tak vrt zrastel sam od sebe. Samo tako turizem prezivlja ljudi. Ko ima hotel ne samo 30 sobaric, ampak se 30 vrtnarjev, da ti oci ne gledajo na smetisce oziorma surovo "naravo".

Slovenci pa navajeni hrvaske, se temu smejete...
Se strinjam, glamping je dobra ideja in tudi turistu je treba ponuditi to, kar mu pripada in za to kar je plačal. Hrvati pa se bodo morali topogledno še marskikaj naučiti. Je**jimmast zakaj imajo toliko morja, ko si ga ne zaslužijo in ga ne znajo izkoristiti. Avstrija na svojih severnih jezerih iztrži več kot Hrvaška na par sto km morja. Ampak morje in plaže pa imajo, Grčija preprosto ni isto. Zrak je važen in morje in prava klima, ne tista umetna v hotelu.
najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 09.07.2017 12:51
[bc123a]
> [najobj]
> ... OK, za naravno okolje meni vse skupaj zgleda preveč nenaravno in kičasto,
Lej, to je turizem, ne pa reality show Survivor. Ljudje gredo zato, da uzivajo in se odpocijejo. Seveda je kicasto. Tudi najlepse tropske plaze pred fotoshootingi lepo pograbljajo in odpeljejo smeti, kaj si pa mislil?

V rajskih hotelih ob rajskih plazah pa cistilci/vrtnarji zjutraj, se preden gosti vstanejo, koncajo z pometanjem in obiranjem suhih listov, odpadlih plodov (ali nevarno zrelih kokosovih orehov), grabljanjem plaze in zamenjavo snezno belih prevlek na lezalnikih na sanjski pesceni plazi.

Samo namesto da bi slovenci to razumeli in na tem sluzili, se spakujejo, tako kot ti. Z izjemo glampinga, tu jim je nekako usedlo, da mora biti stvar pravljicno "naravna".

Jaz sem bil v hotelu v indoneziji, kjer imajo tako velik rajski vrt, da imajo celo dnevne vodene oglede z vrtnarjem. (1 ura plus). Seveda ni tak vrt zrastel sam od sebe. Samo tako turizem prezivlja ljudi. Ko ima hotel ne samo 30 sobaric, ampak se 30 vrtnarjev, da ti oci ne gledajo na smetisce oziorma surovo "naravo".

Slovenci pa navajeni hrvaske, se temu smejete...
... čuj, jaz se nič ne spakujem, ampak so mi toti "ohišeni" šotori z ogromnimi plazma ekrani pač butasti in niti malo naravni ... no, ampak nimam nič proti, če stručkoti za marketing - tu zraven o marketingu na veliko debatirate - znajo tudi drek lepo zapakirati in ga prodati za med ... khmm, le da ga meni prodajo bolj težko, ker drek je drek in med je med, jebiga ...
anon-25179 sporočil: 283
Takole za primerjavo.

Super luksuzna in zasebna zadeva v moji soseščini Finca cortesin (vile po par jurjev na noč) ima zaposlenih 140 vrtnarjev :).

Strani: 1