Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-527377 sporočil: 1.005
Klovn Bozo, dal sem ti plus, saj si s svojim dementnim opisovanjem paralelne resničnosti, v kateri si živel teh svojih zadnjih nekaj desetletij, prekosil celo samega sebe. Česa takega celo njega dni slavni kreaturi bledbled in desetar jugoklokan tule nista bila sposobna. Chapeau!

Klavrno pri vsem je le, da podobne klovnovske nebuloze verjame tista polovica ljudi, o kateri sem pisal zgoraj. Tudi Možina in Pezdir ne moreta prebiti njihovih obrambnih mehanizmov. 1984...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2661862

Strani: 1

bozo666 sporočil: 3.026
Vi lahko 100x mene imenujete klovn.......a skušajte mi dokazati, da sem napisal eno samo laž.....res pa je, da se zdaj točno več ne spomnim ali je teroristična grupa FENIKS, ki je morila po državi, vdrla v SLO 20 ali 21 junija 72.......a to ni laž, ampak samo previdnost, ker nisem več prepričan ali je to bil 20 ali 21 ali je bilo v noči iz 20 na 21. junija 1972.

Prav tako se žal več ne spomnim letnice, ko so počile bombe 10 aprila , na dan NDH-5 bomb hkrati.......in zdaj si zavrtite film v današnje čase....v čase današnjih bomb v Parizu in drugod.....niso dosegli štev. 5 bomb v enem dnevu v različnih mestih.

Spoštovani gospod, ki ne spoštuje drugih.....naj vam povem, da smo nekaj desteletij živeli kar lepo zaradi firm , ki jih je ustanovila po vojni UDBA za hrbtom Beograda......ki dolgo ni mogel dojeti kako se lahko SLO tako hitro razvija.....

PRIMER.....tako prva ladja ali letalo....vse to je bilo kupljeno iz tega denarja temelječega na poslu s cigaretami za hrbtom zvezne UDBE.....in kaj je danes......nimamo več ne Splošne plovbe , niti Adrie......ha,ha......ti bedniki so prodali še letališče nemškemu Fraportu, ki je v deželni lasti.....ha,ha-TO PA JE PRIVATIZACIJA ZA TELEBANE oz . KOLABORANTE S TUJCI

Skoraj vsa velika podjetja, ki jih je ustanovila UDBA, jih dobro vodila nekaj desetletij, smo po osamosvojitvi uničili......POHLEP in NESPOSOBNOST ter KOLABORACIJA.

Vsa čast bivšim partizanom in velikim slovenskim nacionalistom .... Niku Kavčiču na podroćju gopodarstva in bančništva kot tudi Kajtimirju Jakopiču in Polaku ter ostalim , ki so postavili na noge TO in ustanovili KADETNICO MILICE, da nismo bili v krempljih Beograda...... iz črnih fondov oborožili takrat celo z ameriškimi INGRAMI, kar je bil šok za Beograd in sledil je cirkus......še dobro, da je Tito dojel, da z JNA ne moremu biti kos Varšavskemu paktu, če se odloči intervenirati, tako kot se je na Češkoslovaškem.itd.......in zgradili smo koncept SLO in DS.......in kaj imamo zdaj.....na jugu bi rekli "šaku jada"......zgolj nekaj tisoč vojakov, ki so večinoma v tujini ali pa doma , ker nimajo čevljev ali municije.....

A milica je imela oborožitev, resno oborožitev z ogromno rezervo ljudi...in je izpeljala 1.12.1989 AKCIJO SEVER, ki je omogočila osamosvojitev leto in pol pozneje.

In če še ne vem kako ponarejajo plakate in brišejo zvezde iz fotografij, resnica je le ena....VSA MILICA IN SKORAJ VSE STAREŠINE TO -ja so bili člani ZK.....a bili so pripadni SLO.....tako, da je res bedno, da si par ljudi hoče z manipulacijami pripeti zasluge za osamosvojitev. BEDNO, RES BEDNO JE TO POČENJATI, DOKLER JE ŽIVIH ŠE VEČINA AKTERJEV OSAMOSVOJITVE.....pardon, razen nekaterih, ki so preveč vedeli o trgovini z orožjem in so se "ponesrečili"....mislim na majorja Streharja,ki je imel podatke o velikanskih količinah orožja, ki je šlo iz skladišča Ložnica in kdo je dajal komande ali štel zaboje....kdo je sprejemal kovčke z devizami ob primopredajah......

Tako, spoštovani, zdaj pa me lahko spet imenujete kakor vam paše a resnice se ne da ubiti-tudi z brisanjem zvezd iz fotografije postroja v Kočeevski Reki ne......ha,ha......ker vedno se najde kakšna originalna fotografija, zato je ponarejanje na dolgi rok kontraproduktivna bedarija.

Strani: 1