Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[0513ANITO]
> [bc123a]
> > Na ministrstvu za okolje in prostor pa pravijo, da kdor uporablja termalno vodo kot energent, mora ta energent ustrezno plačati, tako kot to plačujejo za druge energente.
>
> Ce je tako, se splaca nabaviti eno pec na najcenejsi mazut in kuriti z njim za ogrevanje bazenov.
>
> Budale preklete birokratske.

Kaj sledi.....???

???
Na ministrstvu za okolje in prostor pa pravijo, da kdor uporablja SONCE IN/ALI ZRAK kot energent, mora ta energent ustrezno plačati, tako kot to plačujejo za druge energente???

Tile na ministrstvu so Stvarno FUKNJENI.
Tako. Sedaj subvencionirajo in porivajo (na nase stroske) obnovljive vire energije (tako kot so to delali desetletje ali dve nazaj s termalno vodo!), ko bo pa zadeva razsirjena, bodo pa debili zaracunavali "koncesijo na sonce".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2661815

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[bc123a]
> [0513ANITO]
> > [bc123a]
> > > Na ministrstvu za okolje in prostor pa pravijo, da kdor uporablja termalno vodo kot energent, mora ta energent ustrezno plačati, tako kot to plačujejo za druge energente.
> >
> > Ce je tako, se splaca nabaviti eno pec na najcenejsi mazut in kuriti z njim za ogrevanje bazenov.
> >
> > Budale preklete birokratske.
>
> Kaj sledi.....???
>
> ???
> Na ministrstvu za okolje in prostor pa pravijo, da kdor uporablja SONCE IN/ALI ZRAK kot energent, mora ta energent ustrezno plačati, tako kot to plačujejo za druge energente???
>
> Tile na ministrstvu so Stvarno FUKNJENI.

Tako. Sedaj subvencionirajo in porivajo (na nase stroske) obnovljive vire energije (tako kot so to delali desetletje ali dve nazaj s termalno vodo!), ko bo pa zadeva razsirjena, bodo pa debili zaracunavali "koncesijo na sonce".
No jaz sem "nedolžno" pomislil na sončne kolektorje in toplotne črpalke.

PS Imam oboje in je kupljeno za svoj denar brez subvencij mojih dragih davkoplačevalcev.

Strani: 1