Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
Koliko enega bluzenja od teh trgovcev.

Če hočeš sodobne pripomočke - recimo avtomatski menjalnik, radarski tempomat, vzratno kamero, DAB radio, navigacijo, pa še nekaj drugih varnostnih pripomočkov si hitro na 25.000 EUR, pri večini znamk na 30.000 EUR.

Da pa kupiš avto za 15.000 EUR, mu pa že v osnovi veliko fali. Ja, je boljši in naprednejši kot je bil stari avto, ampak je hkrati tudi daleč od splošnih standardov, ki veljajo danes.

Ti pa hitro začnejo ponujati 17 ali 18 colske gume, pa izbiro enega pripomočka pogojujejo z drugim itd.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2661128

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[sopranos]
Koliko enega bluzenja od teh trgovcev.

Če hočeš sodobne pripomočke - recimo avtomatski menjalnik, radarski tempomat, vzratno kamero, DAB radio, navigacijo, pa še nekaj drugih varnostnih pripomočkov si hitro na 25.000 EUR, pri večini znamk na 30.000 EUR.

Da pa kupiš avto za 15.000 EUR, mu pa že v osnovi veliko fali. Ja, je boljši in naprednejši kot je bil stari avto, ampak je hkrati tudi daleč od splošnih standardov, ki veljajo danes.
Kakšni slosni standardi? Se vedno govorimo o "nice to have". Splosne standarde premika prav tako avto industrija, da se folku zazdijo "must have".

Ravno se razgledujem za novim avtom in ker kaj vec kot 15k ne dam za pleh, me zanima, kje bo sfalil pri "splošnih standardih".

Kot jaz razumem, manjkajo igrace, res potrebna osnova pa je postala ze 10 let+ nazaj standard.
anon-202165 sporočil: 970
Za 15.000 eur dobiš nov Renault Megane ali pa Fiat Tipo karavan s čisto OK opremo. Meni se zdi to več kot spodoben avto glede na naše prihodke in velikost povprečne slovenske družine. Je pa res, da povprečni Slovenec za ta denar raje kupi 4 leta starega Audija A4.

Strani: 1