Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako sem, skeptik, začel ceniti Američane

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[Glavni forum] Tema: Kako sem, skeptik, začel ceniti Američane
[#2659701] 20.06.17 11:20 · odgovor na: crt (#2659675)
Odgovori   +    2
[crt]
> [macon]
> > [crt]
> > > [republican]
> > > Črnci pač niso kompatibilni z belci, večinoma nimajo takšnih delovnih navad in moralnih vrednot, kot belci in se niti po več sto letih življenja v Ameriki niso mogli prilagoditi.
> >
> > no, khm... glede na nacin, kako so crnici prisli v ameriko, je nekolko predrzno ven vleci ravno delovne navade in moralne vrednote.
> >
> > (uvozili so jih belci kot moralno nepomembne neljudi z edinim namenom prisilnega opravljanja dela, do katerega ni bilo belcem.)
>
> Si se kdaj vprašal, zakaj ni črnskih manjšin na Arabskem polotoku, kamor je sužnje tisočletje vozila vzhodnoafriška arabska trgovina s sužnji?
>
> Arabci so črne dojenčke redno klali. Aja, mi belci smo rasisti pa fašisti, ameriški črnci pa živijo bolje kot 90% afriških. Azijci so se tudi priseljevali v ZDA pa z njimi ni kriminalnih problemov. Tudi latinosi so veliko manjši kriminalni problem v ZDA.
>
> Ne, mi bomo gonili krivdo belega človeka 150 let po končanju suženjstva v ZDA. Dajmo jo še 1000 let, vendar to ne bo mogoče, ker zblojenih avtodestruktivnih zahodnih belcev že davno ne bo več.

to, da se zgodi masovni uvoz druge rase zato, da si ne bos s fizicnim delom mazal finih moralnih rok, potem pa se X let kasneje pogovarjamo o pomanjkanju moralnih in delovnih vrednot - sorry, to je perverzija.

kaj boste poceli vi, kdorkoli ze to ste, ter ali in zakaj ste rasisti in fasisti, se zmenite sami s sabo, mene pri tem ne rabite.

ce, kot navajas, zblojenih avtodestruktivnih zahodnih belcev en dan ne bo vec, bo to toliko pomembno kot to, da en dan ne bo vec herojskih pokoncnih postenih kakrsnihkoli ze belcev ali pa to, da ni indijancev, aboriginov itd - in sicer en kurac. ker toliko ima prakticnega pomena za novo generacijo ljudi to, a je ona pred njo bila bela, crna, pikcasta ali progasta, pa je vec ni.
Masovni uvoz pred stoletji nima zveze z današnjo mentaliteto, med današnjim črncem iz predmestja in njegovim prednikom 6 generacij nazaj na bombažni plantaži ni nobene povezave, da bi moral biti črnec danes neuspešen. Neuspešen je, ker ima pač v povprečju zjebano mentaliteto. Zato si je sam kriv. Zakaj pa Vietnamci, Filipinci, Korejci, Kitajci in 100 drugih narodov ne joka vsak dan zaradi krivic, ki se jim godijo, pa tudi niso prišli v ZDA na počitnice.

Uvoz ljudi je celo zgodovino tekel v vse smeri, ampak danes noben ne joka, ker ni smisla. Jokajo samo zahodni belci in potomci njihovih žrtev izpred stoletij, ker računajo na materialno korist od belih zblojencev. Oziroma sploh ni nobenih potomcev, beli multikultiji, levajzarji in feministke kar sami po sebi vijejo ročice in točijo krokodilje solze. Ali jim je zato bolje ali so zato akademske točke, vsi so le za psihiatrijo.

Pa ne spet s primitivci iz kamene dobe (indijanci in aborigini), ki jih ni bilo en na kilometer in o ničemer niso imeli pojma, so imeli pa tako lepe naglavne okraske in ljudske plese pa tako lepo so skuhali in pojedli kakega ujetnika in dojenčka. "Plemeniti divjaki" so bili pomembni kot prdec v vetru oziroma drevo ali kaktus, ki nekje zraste, niso bili sposobni obraniti dežele in pobile so jih bolezni. Naredili niso v nobenem smislu nič.

Za odpravljanje predsodkov predlagam primerjave med belci v Amerikah in belci v Afriki, razmislek o podobnostih in razlikah.