Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.405
Jaz bi še kakšen članek na temo neprodaje Telekoma napisal.

Danes sem od bob.si dobil ponudbo 5.000 min, 5.000 sms, 15 gb za 8,99€.

Ali pa info da ima HoT samo 4!!!! zaposlene.

In potem v ta kontekst postavimo Telekom Slovenije in njegovo vojsko zaposlenih. Saj preživel bo, imel bo še zaposlene. Samo veliko, veliko manj. Pa tudi vreden bo skoraj nič. Pa imeli smo možnost, da ga prodamo za nekaj milijard!!!

Z NLB bo podobno. Vsi ti "upravljalci tveganj" in podobni bodo odveč. To bo nadomestil računalnik. Klicni center bodo outsourcali. In bo na koncu banka imela nekaj deset zaposlenih. Že sedaj ima NLB čedalje manj komintentov. Počakajte, da enkrat pride resna konkurenca iz tujine.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2658042

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
SpaceX has detailed ambitious plans to bring fast Internet access to the entire world with a new satellite system that offers greater speeds and lower latency than existing satellite networks.


arstechnica.com/info...bit-speed/

Tik tak....tik tak

Prej ali slej bo nek ponudnik naredil Telekom v hipu irelevanten.
anon-317028 sporočil: 30.415
[sopranos]
Jaz bi še kakšen članek na temo neprodaje Telekoma napisal.

Danes sem od bob.si dobil ponudbo 5.000 min, 5.000 sms, 15 gb za 8,99€.

Ali pa info da ima HoT samo 4!!!! zaposlene.

In potem v ta kontekst postavimo Telekom Slovenije in njegovo vojsko zaposlenih. Saj preživel bo, imel bo še zaposlene. Samo veliko, veliko manj. Pa tudi vreden bo skoraj nič. Pa imeli smo možnost, da ga prodamo za nekaj milijard!!!
O odgovornosti politikov za nekaj milijardno škodo, ki smo jo utrpeli, ker nismo lani prodali Telekoma, že prej ali danes NLB, je že okoli leta 1640 pisal sir Robert Filmer...Nisem še slišal, da bi ljudstvo, ki je s svojimi glasovi izbralo viteze in zastopnike srenj, kdaj poklicalo na odgovornost tiste, ki jih je izvolilo (Robert Filmer »Patriarcha«, Ljubljana, Krtina 2008, str. 70)

Strani: 1