Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[tone45]
Glede peronov, katere navajaš je zame čisto šalabajzerstvo. Peroni se nikoli ne gradijo v lokih in tukaj se vidi, da se ni spoštovalo zatečeno stanje.
Sedaj si me pa razkuril teslo zagamano. Postaja Košana je bila odkar je zgrajena in še vedno je v loku, R=302 m. če ne se pa enkrat daj že odpelji z vlakom na Primorsko.
Sedaj pa mislijo posamezniki, da bodo ljudje plačali še novih 50 garnitur, da se bo pokrilo to šalabajzerstvo.
Zagovednež, nakup novih 25 garnitur nima nobene zveze s problemo na seriji 312. Dalje pa s takim oslom NE MISLIM debatirat. Pa oprosti, včasih je potrebno povedat direktno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2656823

Strani: 1

anon-343346 sporočil: 396
Pa saj ne mmore človek verjeti, da imamo takšne strokovnjake. Marija Terezija je zgradila progo. Postajališče je naredila sočasno. Torej je več kot 130 let bilo vredu in sedaj so naši strokovnjaki zamočili vse in sedaj vlaki sploh ne smejo ustavljati na tem postajališču, ker je postajališče nevarno za potnike. Tudi če dobimo 100 novih vlakov nebodo odpravili šalabajzerstva.

Zato sem še bolj prepričan, da je moje pisanje samo opozorilo nad sistemsko korupcijo, kjer se zapravlja denar in meče z bagerjem skozi okno. Kako bodo potem skrbeli za prevoz potnikov, če še enega postajališče ne znajo urediti in dela vsak po svoje. To je psoledica tega, ker so ljudje prišli na položaje po politični plati in nimajo niti osnovnega znanja fizike in geometrije. Šalabajzerji brez primera. Vidiš zato ljudje vedno bolj na glas govorijo, da se hoče tisti denar od KOperske proge prekanalizirati še v privat žepe in popravljati tisto, kar so zamočili. Vidiš zato nove garniture sploh niso prierne, ker je narejena dvojna škoda in še po vrhu se zavaja davkoplačevalce.

Strani: 1