Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kičenje NLB pred prodajo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Kičanje NLB pred prodajo
[#2653087] 15.05.17 09:41 · odgovor na: mimoidoci (#2653085)
Odgovori   +    2
[mimoidoci]
> [najobj]
> ... Kičenje NLB pred prodajo ...
>
> ... alzo, če ima NLB izgubo, je kriva državna lastnina, če pa ima profit, pa je krivo kičenje državne lastnine ... eh, jebiga ...
>
> P.S.: če bi verjel, da imajo Finance kakšen vpliv na ceno NLB, bi lahko rekel, da so Financarji od tujega kupca plačani, da s svojim negativističnim pisanjem NLB zbijajo ceno ... no, ampak ker razen meni podobnih mazohističnih norcev Financ itak noben ne bere, res ne razumem, kaj bi Financarji s takimi članki sploh radi ...
Svetujem ti, da postaviš zadeve v malo drugačno luč. Namreč, kaj če so Finance zate vseeno malo prezahtevno čtivo.
... čuj, mimoidoči ... evo, jaz pa tebi svetujem, da greš mimo, če so moji posti za tebe malo prezahtevno čtivo ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2653087

Strani: 1

mimoidoci sporočil: 6.001
[Glavni forum] Tema: Kičanje NLB pred prodajo
[#2653100] 15.05.17 10:48 · odgovor na: najobj (#2653087)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > ... Kičenje NLB pred prodajo ...
> >
> > ... alzo, če ima NLB izgubo, je kriva državna lastnina, če pa ima profit, pa je krivo kičenje državne lastnine ... eh, jebiga ...
> >
> > P.S.: če bi verjel, da imajo Finance kakšen vpliv na ceno NLB, bi lahko rekel, da so Financarji od tujega kupca plačani, da s svojim negativističnim pisanjem NLB zbijajo ceno ... no, ampak ker razen meni podobnih mazohističnih norcev Financ itak noben ne bere, res ne razumem, kaj bi Financarji s takimi članki sploh radi ...

> Svetujem ti, da postaviš zadeve v malo drugačno luč. Namreč, kaj če so Finance zate vseeno malo prezahtevno čtivo.

... čuj, mimoidoči ... evo, jaz pa tebi svetujem, da greš mimo, če so moji posti za tebe malo prezahtevno čtivo ...
... čuj, samo pomagat sem hotel človeku v stiski...

Sem namreč prebral, da ti ni nič več jasno, pa da si mazohistični norec, pa sem mislil... no ja, da ti razgrnem resnico, ki je evidentna in preprosta.

Strani: 1