Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-368181 sporočil: 2.807
[FrRoSt]
> [FIN-277951]
> Ali bo naslednji članek z naslovom: "Zakaj me moti vzmetenje avtomobilov Renault?" Jao, kam ste padli s članki.
> In še nasvet, ki sem ga enkrat v preteklosti prebrav v Čansiku Finance: zamenjaš operaterja/dobavitelja. Tržno gospodarstvo/konkurenca.

Jah, ..... je treba včasih tudi članek prebrati in malo razmisliti. :)

Saj jaz sem tudi hotel na prvo žogo priporočiti Telemah. Je polovico cenejši, besede ne držijo, njihovega operaterja za pomoč pa ne moreš priklicati po telefoni niti pod točko Čudež.
Pač greš k T2, kjer praktično nič ni problem

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2649714

Strani: 1

ogo sporočil: 3.087
[FIN-368181]
> [FrRoSt]
> > [FIN-277951]
> > Ali bo naslednji članek z naslovom: "Zakaj me moti vzmetenje avtomobilov Renault?" Jao, kam ste padli s članki.
> > In še nasvet, ki sem ga enkrat v preteklosti prebrav v Čansiku Finance: zamenjaš operaterja/dobavitelja. Tržno gospodarstvo/konkurenca.
>
> Jah, ..... je treba včasih tudi članek prebrati in malo razmisliti. :)
>
> Saj jaz sem tudi hotel na prvo žogo priporočiti Telemah. Je polovico cenejši, besede ne držijo, njihovega operaterja za pomoč pa ne moreš priklicati po telefoni niti pod točko Čudež.

Pač greš k T2, kjer praktično nič ni problem

Razen da je že sedemkrat pristal v stečaju in nategnil vse žive upnike večkrat zaporedoma.
(v tujini bi bil v stečaju prvič in hkrati zadnjič in to še preden bi zazijala par sto mio eur luknja)

Strani: 1