Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN223552 sporočil: 1.136
[FIN-209516]
Skratka, ljudi ki so ilegalno brez dokumentov prehajali mejo smo usmerjali v sprejemne centre, jim nudili vodo, hrano, wifi, prenočišče in prevoz za naprej, če pa človek pride na legalen mejni prehod lastne države z urejeno potno listino, ga bomo pa zajebavali. Se že počutim bolj varnega.
Takim, kot si ti, prav privoščim, da enkrat izkusijo ves ta luksuz migrantskih taborišč na svoji koži. Namesto na hrvaško morje pelji družino peš do sirske meje - se boste več naučili kot do zdaj v vsem življenju, pa še poceni bo!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2647412

Strani: 1

anon-317971 sporočil: 768
[FIN223552]
> [FIN-209516]
> Skratka, ljudi ki so ilegalno brez dokumentov prehajali mejo smo usmerjali v sprejemne centre, jim nudili vodo, hrano, wifi, prenočišče in prevoz za naprej, če pa človek pride na legalen mejni prehod lastne države z urejeno potno listino, ga bomo pa zajebavali. Se že počutim bolj varnega.

Takim, kot si ti, prav privoščim, da enkrat izkusijo ves ta luksuz migrantskih taborišč na svoji koži. Namesto na hrvaško morje pelji družino peš do sirske meje - se boste več naučili kot do zdaj v vsem življenju, pa še poceni bo!
Čudna so pota čoveškega sočutja.
In zakaj mi to privoščiš? Sem ti kaj hudega storil? Sem migrantom kaj naredil? Ker postavljam pod vprašaj politiko, ki miljon ljudi sprejme v državo brez kontrole dokumentov, potem pa "milicija trenira strogoću" na lastnih državljanih?
www.youtube.com/watc...t-e73hDAkU

Strani: 1