Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.955
Zadnja sprememba: najobj 02.04.2017 19:07
[bc123a]
> [najobj]
> ... evo, res bi rad videl ceno paketa "jebi se Slovenija", ki bi vključeval zdravljenje hitro napredujočega rakavega obolenja ... khmm, če zdaj pozabim, da si pri hitro napredujočem rakavem obolenju niti Steve Jobs ni mogel pomagati ...
>
> P.S.: da ne bo pomote, ne navijam proti privatnim bolnicam in proti več zavarovalnicam, ampak samo govorim, da zadeve vsaj po mojem niso preproste ...
Seveda niso preproste, je pa povsem preprosto videti, kam bodo zadeve sle. Ljudje, ki od svoje bruto place placujejo vec kot 400 EUR zato, da so potem v sistemu obravnavani enako kot klosarji, ce si ne placajo samoplacniske storitve, bodo vedno vec posegali po dodatnem zavarovanju.

In enega dneva bo raja zacela pizdit "zakaj oni ja mi pa ne" in seveda kolarjeva tega ne bo mogla ne ukiniti in ne prepovedati, ceprav bi ji to bilo najraje - ce prepoves vso konkurenco, potem si ti pac najboljsi, ali ne?
... čuj, po celem svetu je povsem preprosto videti, kam bodo zadeve šle, pa noben ne naredi nič ...

P.S.: razen da bi za hipohondre za obiske zdravnikov uvedel neko participacijo, pravzaprav nimam pojma, kaj bi bilo ob naši precej omejeni količini denarja treba narediti za krajše čakalne vrste, vsekakor pa že celo življenje - OK, ne glih 400 evrov na mesec - raje plačujem bistveno več od klošarjev in za ne najbolj nujne zadeve skupaj z njimi čakam v vrstah, pa da ne rabim gledat, kako reveži sredi cest crkujejo ali pa da me sredi cest oropajo, ker imam v žepu nekaj evrov več od njih, ki nimajo nič ...