Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
[bigl]
Nekaj hoče dat od sebe samo zdravstvene reforme ne. Ne more torej sploh izračunat kaj in koliko rabi ter zakaj. Tera pa samo nove tarife, bog ve za kaj vse kar ni reformirano in ostaja gnilo naprej. Saj ni več na finančnem minsterstvu. Mislim, tam je druga oseba s svojimi pogledi na to. Zbiranje denarja je njena funkcija, ne Milojkina. Razmišljam. Lep dan.
Baba še ni dojela, da na ministrstvu kamor pride v službo (ne pa delat!) ne piše FINANČNO ampak ZDRAVSTVENO!!!! Še vedno misli, da je dacar in ji samo davki hodijo po glavi!

Miladojka, moj nasvet:
Prvo počisti v zdravstvu vse tiste, za katere že vrabci in cajtng Finance čivkajo, da so do komolcev v marmeladi! Nato jih predaj "roki krivice" da jih sprocesira!

Ukini dvojno delo dohtarjev! Ne more mi dohtar v KC kar sam od sebe ponudit skrajšanje čakalne vrste na način, da me sprejme naslednji dan on, isti v privat ambulanti, v KC pa sem lahko kao šele čez 122 dni na vrsti?????

Ko boš naredila red v totalno razpuščenem in skorumpiranem zdravstvu (NISO VSI V ZDRAVSTVU TAKŠNI!!!) bo denarja za vse dovolj! Celo za razširitev tiste tvoje "korpce" zdravstvenih storitev!

Najprej naredi red-ali če jo to zate zdravstvena reforma, šele potem mi nabijaj davke. Če reda ne znaš, nočeš, ne moreš,.....narediti, potem odstopi, ker si nesposobna! Lažje ti je dvignit davke, kot pa zmanjšat krajo???? Kaj šele naredit zdravstvo urejeno, pregledno, vpeljat norme, procese in finančno vzdržno! Tega se nihče ne loti, ker so vedno pri koritu "vaši"!



Kot je bilo že velikokrat rečeno: Če bi manj kradli, bi lahko živeli dostojno! Jaz bom tukaj dodal: Če pa sploh NE BI KRADLI, bi živeli odlično!