Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[FrRoSt]
> [bc123a]
> ...bodo uporabljeni za seks, pred vsem drugim. Dejstvo da niti tega niso sposobni (torej dovolj dobro igrati seksualnega partnerja, recimo tako da clovek ne opazi da je ta drugi robot), samo kaze kako dalec je se uporabna humanoidna robotika.

Si pa zahteven. :) Ne vem, če bomo mi to dočakali. :)

> Govoril si o prvenstvu. Kdo bi gledal prvenstvo kjer bi roboti vedno zmagovali? tako kot drag racer med sprinterji.

Kdo pa pravi, da bi kdo gledal!? Ali pa tudi. Ko gre za fucbal, je vse možno. :))

Saj zdaj tudi ne govorijo več o šahiranju svetovnega prvaka s programom za šah. :) To se zgodi enkrat. Doseže, bi bila bolj pravilna beseda. :)

Tudi Go je samo ena taka igra, ki v splošnem ni nič posebnega. Ima zelo zelo veliko kombinacij. Samo kot zadeva v ogromnih kompleksnih človeških možnostih pa ni ravno veliko več kot premica. In še to samo v dvodimenzionalnem prostoru. :) Morda celo v D3!:)

Zanimivo je samo do takrat, ko bodo ljudje zmagovali nad roboti. :) Ko enkrat robot zmaga nad človekom, prvakom, potem je človek praktično premagan.

Saj tudi tek na sto metrov ni ravno kakšna posebna disciplina. Za robote mislim. Preteči 100m hitreje kot človek je bolj izziv mehanike konstrukcije. Algoritem, ali pa pamet ali softwer je tukaj (lahko) sila enostaven. :)
... čuj, pa zakaj si tako navalil z nekimi brezveznimi tekmami, če pa premoč robotov nad ljudmi lahko izmeriš tudi bolj preprosto ... khmm, recimo pri kuhanju nedeljskega kosila, ki sem ga že omenil, pa mi nisi hotel nič odgovoriti ...

P.S.: samo fahidioti sanjajo o robotih, ki da bodo nadomestili ljudi, razen seveda pri opravilih, ki so za ljudi prenevarna ali pa so - ljudem se tresejo roke - roboti bolj natančni ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2645853

Strani: 1

anon-79735 sporočil: 16.531
Zadnja sprememba: anon-79735 03.04.2017 02:16
Čuj, si že pozabil na kapitalizem za vse, tudi za lastnike DD?
Zdrava sol, zdrava pamet, Bill&co!

Strani: 1