Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-332509 sporočil: 20
Jaz sem takoj za reformo, ampak da velja enako tudi za delavca. Bolano je, da ti delavec sredi sezone noče podaljšati pogodbe in se prijavi na zavod, ti pa isti dan ko se on prijavi objaviš na zavodu potrebo po istem delovnem mestu??? In ko ti delavec sredi sezone predlaga 'sporazumno odpoved' naj potem tudi od plača oz. vrne 6 plač.
Če bo tako bomo zaposlovali samo še začasno do dveh let in potem adijo...... Ker je že itak vse tako našponano, da lufta ni več in te en tak delavec lahko finančno pokoplje.

Čim prej sterat to politiko!!!! Že 25 let volim levico in z mano so končali!!! Nateg za nategom,,,

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2645248

Strani: 1

0313EKINX sporočil: 575
:) ti pa si model.
Ze 25 let volis levake, in vsakic ko te na*egnejo, jih ponovno volis.
Vsa cast. Si pa trpezen
bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 20.03.2017 08:20
[]
Jaz sem takoj za reformo, ampak da velja enako tudi za delavca. Bolano je, da ti delavec sredi sezone noče podaljšati pogodbe in se prijavi na zavod,
Opa bato. Tu pa mimo sekas. Daj mu pogodbo za tako dolgo, kot ga bos predvidoma rabil.

Jaz razumem, da je pogodba za dolocen cas nuja za veliko delovnih mest.

Ampak nimam pa NOBENEGA razumevanja za delodajalce, ki ne sprejmejo svojega dela odgovornosti. Zakaj zaboga mu pa das pogodbo, ki se mu iztece SREDI SEZONE?!?!

Enako velja z odpovednimi roki in konkurencnimi klavzulami. Jaz sem enkrat videl pogodbo, kjer je delodajalec delavca hotel zaposliti za 3 mesece, v pogodbo pa je dal dvoletni odpovedni rok :)))

Glede na nekatere komentarje tule, ne rabijo samo delavci zascite Drzave, ampak ocitno tudi delodajalci...

Strani: 1