Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
[vrac]
Za začetek bi morali nagnat ministrico, ki nima pojma, potem pa zaposliti vse zdravnke, ki so na zavodu za zaposlovanje, vsak obisk pri zdravniku zaračunati 1 EUR-o, enako recept za zdravila. Pa na hitro pozapret vse, ki so osumljeni korupcije v zdavstvu, dokler se ne razišče nihova krivda. Pa bo za en cajt mir.

Da pa ne bom samo kritiziral, zdravniki, moji prijatelji, delajo tudi po 70 ur na teden. in to v javnem zdravstvu, ne v privatnem ali koncesiji. Tako da situacija ni črno bela. Večina se trudi za pacienta.
Se strinjam.
V Avstriji, kejr sem živel 25 let, je bilo treba plačati za vsak recept 10 šiližgov, mislim, da že nekje do leta 1993/94.

Tudi s plačilom 1 evra za obisk pri zdravniku se strinjam, saj bi s tem tudi precej zmanjšali obisk pri družinskih zdravnikih, kajti nekateri hodijo tja že za zelo majhen prehlad.

Tudi jaz imam prijatelje - zdravnike ki delajo po 10 in več ur dnevno, oz. dokler se čakalnica ne sprazni.

Seveda pa je treba najprej nagnati ministrico, kot si zapisal, pa še Kuštrina. Jaz ne poznam nobenega zdravnika, ki bi bil revež.