Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 6.001
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [vickibedi]
> > > > [cashy]
> > > > ne, ne drži, pri delnicah ne velja zakon ničelne vsote.
> > >
> > > Teoretično sicer ne, v praktični aproksimaciji pa velja.
> >
> > ... evo, ker me je pobalin spodbudil h guglanju, sem dolgo forum.finance.si/?m=...886&single nazaj nekaj podobnega moral razlagat onemu mimoidočemu stručkotu za borzo, ki tukaj vsake toliko pride mimo in je vedno hudo pameten ...

> Nisem sicer bral vajine debate iz zgodovine, ampak res ne vem kaj te muči tale delnica Cocacole:
>
> www.google.si/?gws_r...cola+stock
>
> Če nekdo res ni bil izjemno nesrečne roke pri nakupu v minulih 20 letih, potem v bistvu ni izgubil denarja...
> Imaš bistveno več slabših primerov; tale farmacevt naprimer:
> www.google.si/?gws_r...eant+stock
>
> (glej max 5-letno obdobje)

... eh, seveda ne veš, da mene delnica Coca Cole sploh ne muči, če pa nisi bral najine debate iz zgodovine ...

P.S.: še vedno imaš priložnost, da prebereš, če te zanima, kako se mimogrede spreneveda mimoidoči forumski prvak v sprenevedanju in premikanju tarč ...
A se spomniš ti onega "promašenog slučaja" iz Alan Forda?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2641620

Strani: 1

najobj sporočil: 31.926
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [najobj]
> > > > [vickibedi]
> > > > > [cashy]
> > > > > ne, ne drži, pri delnicah ne velja zakon ničelne vsote.
> > > >
> > > > Teoretično sicer ne, v praktični aproksimaciji pa velja.
> > >
> > > ... evo, ker me je pobalin spodbudil h guglanju, sem dolgo forum.finance.si/?m=...886&single nazaj nekaj podobnega moral razlagat onemu mimoidočemu stručkotu za borzo, ki tukaj vsake toliko pride mimo in je vedno hudo pameten ...
> > Nisem sicer bral vajine debate iz zgodovine, ampak res ne vem kaj te muči tale delnica Cocacole:
> >
> > www.google.si/?gws_r...cola+stock
> >
> > Če nekdo res ni bil izjemno nesrečne roke pri nakupu v minulih 20 letih, potem v bistvu ni izgubil denarja...
> > Imaš bistveno več slabših primerov; tale farmacevt naprimer:
> > www.google.si/?gws_r...eant+stock
> >
> > (glej max 5-letno obdobje)
> ... eh, seveda ne veš, da mene delnica Coca Cole sploh ne muči, če pa nisi bral najine debate iz zgodovine ...
>
> P.S.: še vedno imaš priložnost, da prebereš, če te zanima, kako se mimogrede spreneveda mimoidoči forumski prvak v sprenevedanju in premikanju tarč ...
A se spomniš ti onega "promašenog slučaja" iz Alan Forda?
... ja, ampak tako hudo pa s tabo menda res še ni ... no, vsaj upam, da ne ...

P.S.: če se prav spomnim, se ne rabiš sekirat, ker se ti niti obesit ne bo ratalo, tako da si na varnem ...

Strani: 1