Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vsi Kostićevi ljudje v Sloveniji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-43949 sporočil: 4.362
[Glavni forum] Tema: Vsi Kostićevi ljudje v Sloveniji
[#2641388] 20.02.17 11:16 · odgovor na: najobj (#2641377)
Odgovori   +    1
[najobj]
> []
> Kostić izbira same (skoraj) dokazane žeparoše.
>
> Ali ne ve, s kom ima opravka, ali pa meni, da so pri nas možna le balkanska posla, in je ta dream team imen ravno pravšnji zanj.
>
> Seveda, bo počasi v ta dream team še kak slovenski balkanski "bojevnik" padel...
>
> Love do krova, al' stila ne možeš ovim da kupiš.

... OK, ampak jaz z besedo džeparoš razumem malega lopova, ki nepazljivemu potniku mazne denarnico na avtobusu, niti slučajno pa mi beseda džeparoš ne pade na pamet, ko se spomnim na Kovačiča in na tisto milijardo v bančni luknji, ki jo je slavni bančnik za sebe in za svoje prijatelje izkopal v NKBM ...

...medtem ko so njegovi kolegi iz NLB izkopali le tisto skromno luknjico-vsotico...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2641388

Strani: 1

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Vsi Kostićevi ljudje v Sloveniji
[#2641422] 20.02.17 15:23 · odgovor na: anon-43949 (#2641388)
Odgovori   +    0
[sreckos]
> [najobj]
> > []
> > Kostić izbira same (skoraj) dokazane žeparoše.
> >
> > Ali ne ve, s kom ima opravka, ali pa meni, da so pri nas možna le balkanska posla, in je ta dream team imen ravno pravšnji zanj.
> >
> > Seveda, bo počasi v ta dream team še kak slovenski balkanski "bojevnik" padel...
> >
> > Love do krova, al' stila ne možeš ovim da kupiš.
> ... OK, ampak jaz z besedo džeparoš razumem malega lopova, ki nepazljivemu potniku mazne denarnico na avtobusu, niti slučajno pa mi beseda džeparoš ne pade na pamet, ko se spomnim na Kovačiča in na tisto milijardo v bančni luknji, ki jo je slavni bančnik za sebe in za svoje prijatelje izkopal v NKBM ...


...medtem ko so njegovi kolegi iz NLB izkopali le tisto skromno luknjico-vsotico...
... evo, to forum.finance.si/?m=...421&single je še za tebe, da ne bom dvakrat pisal ...

Strani: 1