Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Naj vaš hišni maček postane Talking Tom

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.333
[Glavni forum] Tema: Naj vaš hišni maček postane Talking Tom
[#2639668] 06.02.17 18:50 · odgovor na: najobj (#2639657)
Odgovori   +    3
Jah veš posel je posel. Tebi se zdi Talking Tom bedarija (tudi meni se) a je stvar ki se prodaja.

In prodaja se na polno.

V končni fazi je tudi Sandi Češko naredil biznis na govorečih adventnih venčkih in boogie ribah. Debilana. A to je nekdo kupil.

Samo in Iza Login sta vsaj prodala produkt, ki je, ki obstaja. Elon Musk prodaja produkte ki jih ni.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2639668

Strani: 1

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Naj vaš hišni maček postane Talking Tom
[#2639721] 07.02.17 09:22 · odgovor na: Endimion (#2639668)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 07.02.2017 09:23
[Endimion]
Jah veš posel je posel. Tebi se zdi Talking Tom bedarija (tudi meni se) a je stvar ki se prodaja.

In prodaja se na polno.

V končni fazi je tudi Sandi Češko naredil biznis na govorečih adventnih venčkih in boogie ribah. Debilana. A to je nekdo kupil.

Samo in Iza Login sta vsaj prodala produkt, ki je, ki obstaja. Elon Musk prodaja produkte ki jih ni.
... OK, jaz sem sicer oporekal v članku omenjenem tveganju, ker rahlo dvomim, da je Talking Tom zahteval neko silno tvegano namensko investicijo, ampak se je Loginom uspeh enostavno zgodil ...

P.S.: zaradi mene se naj gluposti kar prodajajo, če jih hoče kdo kupit, ker se danes itak samo še gluposti prodajajo na polno ... khmm, čeprav je jebeno, da je zato tudi raja vedno bolj glupa, ampak ker je neposredno povezavo težko izmerit in je noben niti ne meri, se zato noben ne sekira ... evo, toti startaj.finance.si/8...isoc-evrov majster lahko za svojo genijalno pogruntavščino zbere milijardo, pa me čisto nič ne moti oziroma sem celo zadovoljen, ker zdaj vem, da nisem najbolj glup na tem svetu ...

Strani: 1