Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Zakaj potem rabimo AKOS, če ne zmore sankcionirati tako očitne zlorabe položaja? Da ima toliko in toliko ljudi službe, vleče plače? Pri nas je večina agencij Potemkinovih vasi. Zdi se da so tam, a v resnici so samo kulisa, da se na zunaj zdi, da je Slovenija moderna država.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2638696

Strani: 1

anon-97339 sporočil: 531
Tole sem poslal svojemu ponudniku, kateremu se vem je*e za naročnike
Spoštovani

Pri vas imam naročen oranžni paket po akcijski ceni 52,99 EUR vezava za 24 mesecev in dodatno VOYO.

Na spletni strani: www.zurnal24.si/zara...nek-285050 in www.t-2.net/novice/p...nem-132017
sem prebral informacijo, da nameravate podražiti pakete najbrž zaradi plačljivih programov POP TV-ja, ker ta programska hiša od 16.1.2017 dalje zahteva plačilo za svoje programe.
Če in ko nameravate to storiti, potem vam s tistim dnem takoj odpovedujem vse naročeno, saj mi najbrž oz. zagotovo zaradi kartelnega dogovora s Produkcija Plus Storitveno Podjetje D.O.O. Ljubljana
Ne boste omogočili prosto izbiro programske sheme oz. programov, ki jih želim oz. ne želim gledati.
Na strani www.t-2.net/novice/p...nem-132017 , je razbrati, da ne delate v dobro naročnikov oz. da delate v dobro kapitalističnih produkcijskih hiš, ki vam storitev ne plačujejo
In da svojim naročnikom, ki vaše storitve plačujemo ne boste omogočili prosto izbiro programske sheme oz. programov oz. ste se raje odločili, da boste delali v škodo svojih naročnikov, ki vaše storitve plačujemo in svojim
naročnikom vsilili programe, ki jih naročniki ne želimo ne plačevati ne gledati.

Oranžni paket sem vzel in ga še naprej pričakujem po akcijski ceni 52,99 EUR za vezavo 24 mesecev in tudi po končani vezavi nisem pripravljen plačati več kot je bila polna cena paketa ob sklenitvi to je 59,99 EUR

Prosim, da me o odločitvi pravočasno obvestite oziroma mi omogočite, da prosto izberem tiste programe, ki jih želim gledati in plačevati in ne tiste, za katere ste se vi odločili izsiliti naročnike, da sklenem pogodbeno razmerje z drugim ponudnikom internetnih storitev.

Sicer ne pričakujem naivno, da boste ugodili mojim zahtevam, ker ste se najbrž že odločili, da ne boste delali v korist svojih naročnikov in če ste se tako odločili, potem mi prosim ne pišite nepotrebnih razlag in zavajanj, enostavno napišite, da vam ni za moj denar in sporočite datum s katerim boste prenehali ponujati svoje storitve po ceni, kot smo se sporazumeli v pogodbi.

www.pravapeticija.co...in_a_kanal

Strani: 1