Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Trump oživil naftovode, ki jih Obama ni dovolil

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
Zadnja sprememba: anon-202494 25.01.2017 09:16
[]
Tudi Busha ml. si morda hvalil, dokler ni zasral svetovni red. In to 3x bolj kot Obama in Clintonova.

Demokrati delajo sranja po malem, republikanci pa ga naredijo enkrat, vendar orenk. Kaj je bolje?

Boš že videl. Trumpa čaka kar nekaj protestov. Ne bo mu lahka. Zlahka bo osovražen. In ko enkat dobi to etiketo, je game over.

Michael Moore mu je lepo napovedal prihodnost. Vendar njega (Trumpa) en kurc to briga, ker je bleferčina na 16 in ga zanima le njegov osebni izplen. Težko, težko se bo imel ta 4 leta.
Oba Busha sta bila osovražena in kateremu je to škodilo?
Nobenemu nič!
Posebno Bush ml. je delal, kar je hotel in tako bo tudi Trump.

Če bo pripeljal industrijo nazaj v ZDA, obnovil infrastrukturo in končal udeležbo ZDA-vojakov v tujini, bo kmalu najbolj priljubljen predsednik zadnjih let.

Obama je bi predsednik sladkih besed, pa nič drugega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2637821

Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.967
Saj to je zanimivo razmišljanje. Mi živimo tu in razmišljamo, da je Trump dober za nekatere državljane USA, za cel ostali svet pa je lahko poguben.

In potem ga branite. To je že kar sadomazohistično. Jaz želim, da je USA gonilo dobrega v svetu, ne pa steber egoizma. Zapiranje meja na silo je za te cajte smešno in le kratkoročno produktivno.

Pa saj sem rekel. Trampl je prezident za 2 ali 4 leta. Opravil bo umazano vlogo, kasiral in odšel - v zgodovino - nepriljubljen.

Strani: 1