Zasebnost
3 sek
Enostavna in prilagodljiva mobilnost brez lastniških obveznosti (PRO)
8 min
Dunajska Addiko Bank sporoča, da srbska Alta Pay krši prevzemno zakonodajo
44 min
V petek vendarle objava razpisa za naložbe podjetij iz premogovnih regij
1 ura
Neuradno o davčnih spremembah: višjih neto plač za vse ne bo, nekaj bo popravkov pri nagrajevanju delavcev 1
1 ura
ECB: Finančna stabilnost je boljša, šibki člen so poslovne nepremičnine
2 uri
ASML in TSMC bi v primeru napada Kitajske na Tajvan lahko onesposobila stroje za čipe 1
2 uri
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Tako so člani sveta agencije za energijo na seji zagovarjali zaračunavanje omrežnin po novem
3 ure
Kako izbrati tehnološki trend, ki mu je vredno slediti (Oglas)
3 ure
Vlada na dopisni seji o tretji medicinski fakulteti, za projekt za zdaj predvidenih 18 milijonov evrov 1
3 ure
Delo: Javna najemna stanovanja naj bi gradil tudi državni DSU
4 ure
JEK 2: nova nuklearka bo stala od 9,3 do 15,4 milijarde evrov, odvisno od moči; kakšna bo cena elektrike? 5
4 ure
NLB najavlja novo refinanciranje obveznic 1
4 ure
Kako do dobre ponudbe za nakup montažne hiše?
5 ur
Zavarovalnica Triglav: Letos bomo dosegli načrte
6 ur
Ryanair objavil dobre rezultate in napovedal, da naj bi bile cene poleti enake kot lani
6 ur
Bliža se 14. festival modre frankinje na sevniškem gradu
8 ur
Preverili smo, kako je Renault spomin na svoje čase letalstva iz zraka prenesel na cesto
8 ur
Mestni križanec z dosegom zunaj urbanih okolij
9 ur
Cassette Tapes Are Getting a Boost From an Unexpected Source

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Vinci sporočil: 5.933
[najobj]
> [Vinci]
> > [najobj]
> > > [Vinci]
> > > Ja, hvala, idealen sem za pragmatične rešitve. Za razliko od vas, je meni kristalno jasno, da tudi če ta električni hype traja še 20 let, celoten slovenski, nemški, ameriški ali kitajski vozni park najbrž ne bo električen še 100 let. In kaj je trenuten problem v primerjavi s 100 leti? Dobri stari časi.
> >
> > ... čuj, pozabil si, da tukaj ne govorimo o električnih ali kakšnih drugih avtomobilih, ki niso na MNZ, ampak da govorimo o aktualni tehnologiji, ki jo reklamirajo ... evo, in ta tehnologija ob ugašanju jedrskih in termoelektrarn preprosto NI rešljiva ...
> >
> > P.S.: tisti "idiot" tam zgoraj me je rahlo razjezil, tako da sem ti ga moral vrnit ...

> Zakaj te je tisti idiot razjetil? A kupuješ stvari, ki jih ne moreš uporabljati? :)
>
> Ni rešljivo ob predpostavki, da ob 50 in več odstotni zamenjavi voznega parka vse ostalo ostane nespremenjeno. Meni se zdi vsak tak hype koristen, ker prisili ljudi, da razmišljajo o rešitvah in večinoma jih tudi prej ali slej najdejo.

... eh, saj razmišljanje je dobro, če ob tem ne zagoniš preveč energije in denarja, ker zaradi pretiranega navdušenja predolgo razmišljaš v napačno smer ...

P.S.: toti avto.finance.si/8850022 majstri so se očitno že odločili in nič več ne razmišljajo ... khmm, oziroma nikoli niso nič razmišljali, sploh pa ne takrat, ko so ugasnili svoje jedrske elektrarne in navdušeno reklamirajo, da bi isto naredili po celem svetu ...
Toti so brezzobi tigri.
www.forbes.com/sites...-nonsense/

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2635852

Strani: 1

najobj sporočil: 31.969
[Vinci]
> [najobj]
> > [Vinci]
> > > [najobj]
> > > > [Vinci]
> > > > Ja, hvala, idealen sem za pragmatične rešitve. Za razliko od vas, je meni kristalno jasno, da tudi če ta električni hype traja še 20 let, celoten slovenski, nemški, ameriški ali kitajski vozni park najbrž ne bo električen še 100 let. In kaj je trenuten problem v primerjavi s 100 leti? Dobri stari časi.
> > > ... čuj, pozabil si, da tukaj ne govorimo o električnih ali kakšnih drugih avtomobilih, ki niso na MNZ, ampak da govorimo o aktualni tehnologiji, ki jo reklamirajo ... evo, in ta tehnologija ob ugašanju jedrskih in termoelektrarn preprosto NI rešljiva ...
> > >
> > > P.S.: tisti "idiot" tam zgoraj me je rahlo razjezil, tako da sem ti ga moral vrnit ...
> > Zakaj te je tisti idiot razjetil? A kupuješ stvari, ki jih ne moreš uporabljati? :)
> >
> > Ni rešljivo ob predpostavki, da ob 50 in več odstotni zamenjavi voznega parka vse ostalo ostane nespremenjeno. Meni se zdi vsak tak hype koristen, ker prisili ljudi, da razmišljajo o rešitvah in večinoma jih tudi prej ali slej najdejo.
> ... eh, saj razmišljanje je dobro, če ob tem ne zagoniš preveč energije in denarja, ker zaradi pretiranega navdušenja predolgo razmišljaš v napačno smer ...
>
> P.S.: toti avto.finance.si/8850022 majstri so se očitno že odločili in nič več ne razmišljajo ... khmm, oziroma nikoli niso nič razmišljali, sploh pa ne takrat, ko so ugasnili svoje jedrske elektrarne in navdušeno reklamirajo, da bi isto naredili po celem svetu ...
Toti so brezzobi tigri.
www.forbes.com/sites...-nonsense/
... eh, seveda so toti majstri brezzobi tigri, če pa se "tepejo" s fiziko, ki jih ne jebe in dela po svoje ... ja, saj zato pa sem napisal, da je razmišljanje dobro predvsem takrat, ko ob tem ne zagoniš preveč energije in denarja, ker zaradi pretiranega navdušenja nad svojo idejo predolgo razmišljaš v napačno smer ...

P.S.: verjamem, da bodo enkrat v bodočnosti zgruntali kaj pametnega, ne verjamem pa, da bo MNZ v avtomobilih zaradi tega ugasnil ... khmm, dokler bo dovolj nafte, se razume ...

Strani: 1