Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
Zadnja sprememba: Gustl 11.01.2017 18:06
[bc123a]
> [janeztomazic]
> > [BOY008]
> > Kaj pa lahko gledas na Netflix ce mogoce ves. A samo filme. Jaz imam sedaj moznost pridobiti brezicno televizijo in internet.
>
> Filmi, serije.

Pri cemer je pomembno, da je slovenska verzija netflixa en q vredna. Tazaresna, ki jo vsi hocejo, je ameriska, pri cemer moras potem tipom iz sence placati kaksnih 10-15 EUR na mesec, da ti omogocijo dostop ;)
Jaz imam nemski Netflix. Je boljsi od slovenskega (ceprav je tudi v Slo kaj, kar ni v De), skupaj z nemskim Amazon Prime je vrh kape. Najbrz pa ni isto kot USA.

Problem teh nemskih zadev je sinhronizacija, sploh Amazon.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2635623

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
Jaz imam nemski Netflix. Je boljsi od slovenskega (ceprav je tudi v Slo kaj, kar ni v De), skupaj z Nemskim Amazon Prime je vrh kape. Najbrz pa no isto kot USA.

Problem teh nemskih zadev je sinhronizacija, sploh Amazon.
Uf, tega sem imel poln kufer ze kot otrok, ko smo lovili avstrijske kanale, in pozneje nemske kabelske...

Pri Netflixu lahko gotovo izberes jezik, tudi ce ponujajo sinhronizacijo v nemscino?

Sicer pa baje nemski netflix sploh ni problematicen iz stalisca vpnjev, tako so mi rekli, najvecje mesarsko klanje (oz igra macke in misi) je seveda za dostop v USA.

Strani: 1