Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Apel za politično sredino

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: Apel za politično sredino
[#2635337] 09.01.17 10:22 · odgovor na: mimoidoci (#2635288)
Odgovori   +    1
[mimoidoci]
> [vrac]
> > [mimoidoci]
> > > [vrac]
> > > Je to napoved nove stranke? Jaz konkretno več kot pol naštetih ne bi volil niti v morastih sanjah. Zato gospodje, če mislite z novo stranko, malo več pameti v roke.
> >
> >
> > Joj pametnjakovič, kok bi se mi tu na forumu smejal, če bi si ti upal povedati koga si volil do sedaj.
>
> Kdo ste to vi na tem forumu, ki bi se smejali, če bi si upal povedati koga sem volil? Nravstvena policija ali tajno društvo PGC? Kaj te pa briga koga jaz volim?

Lej vrač, sigurno nisem jaz edini, ki je tule zgoraj iz tvojega zapisa razbral, da si se pokakal. Konec koncev si tudi ti množinsko nagovoril neke gospode, ki kao ustanavljajo stranko in rabijo malo več pameti (pozabljaš na lastno pokroviteljstvo).

Tako da brez skrbi, sigurno nas je kar nekaj, ki bi se zabavali, če bi ti enkrat za spremembo pokazal jajca in navedel svoje politične preference. A je tudi tako v redu, ker si smešen tudi brez jajc.

Če hočeš biti vsaj malo zanimiv pomisli, da nikogar ne zanima koga in zakaj ti ne bi volil niti v morastih sanjah. Kvečjemu lahko koga zanima koga in zakaj ti bi volil. V tem primeru razkritja bi se namreč moral bolj potruditi ter nastopiti iskreno in z argumenti. To pa vsekakor presega tvoj dosedanji domet tu na forumu. Pa še: da nimaš bebavih argumentov le za politične nasprotnike, ampak tudi za svoje adute, bi izvedeli iz prve roke. Štekaš?
Koga bi jaz volil?

Ki ne fura neolibralne agende, ki mu razprodaja vsega slovenskega ni prva prioriteta, ki je ponosen in verjame v ustvarjalnost naroda in ki bo podpiral razvoj podjetništva, ki bo namesto razprodaj državnega premoženja forsiral IPO, ki bo spodbudil ustanavljanje pokojninskih kapitalskih družb s prenosom lastništva državnega premožnja v te družbe, ki bo spodbudil kapitalski trg v državi, ki bo ukinil DUTB in SDH, ki bo zmanjšal birokracijo na razumno raven, ki bo reformiral zdravstvo, pa ne na ameriški način, ki bo spodbujal pravno državo in enakost pred zakonom, ki bo uredil odnose s sosedi, ki ne bo hlapec Bruslja in samo čakal, kdaj mu bodo ponudili dobro plačano službico v mednarodni birokraciji kot plačilo za izdajo nacionalnih interesov in tako dalje in naprej...

Takšnih pa na žalost še ne vidim, jih še čakam. Pa veliko smeha ob branju mojega odgovora ti želim. Smeh je pol zdravja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2635337

Strani: 1

anon-79735 sporočil: 16.531
[Glavni forum] Tema: Apel za politično sredino
[#2635344] 09.01.17 11:11 · odgovor na: vrac (#2635337)
Odgovori   +    0
[vrac]
> [mimoidoci]
> > [vrac]
> > > [mimoidoci]
> > > > [vrac]
Koga bi jaz volil?
Bravo, dohtar, pa ti bi volil demokratsko ljudsko stranko.

Ljudstvu, kar je ljudskega, Bogu, kar je božjega.
mimoidoci sporočil: 6.001
[Glavni forum] Tema: Apel za politično sredino
[#2635380] 09.01.17 15:08 · odgovor na: vrac (#2635337)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: mimoidoci 09.01.2017 15:11
[vrac]
> [mimoidoci]
> > [vrac]
> > > [mimoidoci]
> > > > [vrac]
> > > > Je to napoved nove stranke? Jaz konkretno več kot pol naštetih ne bi volil niti v morastih sanjah. Zato gospodje, če mislite z novo stranko, malo več pameti v roke.
> > >
> > >
> > > Joj pametnjakovič, kok bi se mi tu na forumu smejal, če bi si ti upal povedati koga si volil do sedaj.
> >
> > Kdo ste to vi na tem forumu, ki bi se smejali, če bi si upal povedati koga sem volil? Nravstvena policija ali tajno društvo PGC? Kaj te pa briga koga jaz volim?
>
> Lej vrač, sigurno nisem jaz edini, ki je tule zgoraj iz tvojega zapisa razbral, da si se pokakal. Konec koncev si tudi ti množinsko nagovoril neke gospode, ki kao ustanavljajo stranko in rabijo malo več pameti (pozabljaš na lastno pokroviteljstvo).
>
> Tako da brez skrbi, sigurno nas je kar nekaj, ki bi se zabavali, če bi ti enkrat za spremembo pokazal jajca in navedel svoje politične preference. A je tudi tako v redu, ker si smešen tudi brez jajc.
>
> Če hočeš biti vsaj malo zanimiv pomisli, da nikogar ne zanima koga in zakaj ti ne bi volil niti v morastih sanjah. Kvečjemu lahko koga zanima koga in zakaj ti bi volil. V tem primeru razkritja bi se namreč moral bolj potruditi ter nastopiti iskreno in z argumenti. To pa vsekakor presega tvoj dosedanji domet tu na forumu. Pa še: da nimaš bebavih argumentov le za politične nasprotnike, ampak tudi za svoje adute, bi izvedeli iz prve roke. Štekaš?

Koga bi jaz volil?

Ki ne fura neolibralne agende, ki mu razprodaja vsega slovenskega ni prva prioriteta, ki je ponosen in verjame v ustvarjalnost naroda in ki bo podpiral razvoj podjetništva, ki bo namesto razprodaj državnega premoženja forsiral IPO, ki bo spodbudil ustanavljanje pokojninskih kapitalskih družb s prenosom lastništva državnega premožnja v te družbe, ki bo spodbudil kapitalski trg v državi, ki bo ukinil DUTB in SDH, ki bo zmanjšal birokracijo na razumno raven, ki bo reformiral zdravstvo, pa ne na ameriški način, ki bo spodbujal pravno državo in enakost pred zakonom, ki bo uredil odnose s sosedi, ki ne bo hlapec Bruslja in samo čakal, kdaj mu bodo ponudili dobro plačano službico v mednarodni birokraciji kot plačilo za izdajo nacionalnih interesov in tako dalje in naprej...

Takšnih pa na žalost še ne vidim, jih še čakam. Pa veliko smeha ob branju mojega odgovora ti želim. Smeh je pol zdravja.
E moj vrač. Zgoraj si malo zahinavil z začetnim vprašanjem: Koga BI ti volil?
Vprašanje se je namreč glasilo: Koga SI ti volil?

Posledično je izostal tudi smeh. Predstavljaj si namreč tvoj zadnji oddani volilni listek, na njem obkroženo stranko in zraven nekatere tvoje zgoraj naštete ukrepe, ki so po tvoje nujni, da se izogneš morastim sanjam (te kar citiram): razvoj podjetništva, reforma zdravstva, spodbuditev kapitalskega trga, zmanjšanje birokracije na razumno raven, spodbujanje pravne države in enakosti pred zakonom, ureditev odnosov s sosedi, objektivnejše kadriranje za dobre sinekurice v Bruslju....

A sva se začutila??? No preberi in zapiši sedaj na Forum tisto obkroženo stranko s tvojega zadnjega volilnega lističa.

A vidiš, da bi bil tak štos res smešen za umret.... pa nam ga ne privoščiš, ker nimaš jajc. Štos bi imel naslov: Vesolje lufta med volivčevo pametjo in željami.

Strani: 1