Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-15342 sporočil: 8.014
[sopranos]
BlazVo ima velik ego, tako, da se mi zdi, da bo sedaj zaradi tega, ker mu gres tako na živce, zagotovo napisal nekaj nasprotnega ali pa se bo tej temi izognil, če pač noče izpasti bedak. Pa se moram sicer z njim pri kakšnih drugih temah strinjati. Ampak TadejK mu nenako pomrači um. :)
Tudi jaz se z njim v marsičem strinjam. Ampak njegove kolumne so bile tipično bolj brane in bolj komentirane od mojih, potem je bila pa februarja lani tista moja kolumna o BS najbolj bran članek meseca in z največ komentarji v mesecu, pa je takoj napisal "protikolumno", v kateri je bralcem razložil, da mene ni priporočljivo brati in komentirati bolj kot njega, saj sem jaz "lobistični podtaknjenec", nasprotno pa so njegove kolumne the truth, the whole truth and nothing but the truth.

Nekajkrat sem že razmišljal, da morda pa, če bi jaz takrat v neki paralelni zblojeni realnosti napisal slavospev izbrisu, bi pa on kot libertarec spisal protikolumno, da slavospev takemu posegu v lastnino in osebno svobodo, ki ima v svoji srčiki nacionalizacijo in je hud posmeh pravni državi, dokazuje, da sem en tak nacionalizacijski javnoskledarski podtaknjenec (in da zato mene kakopak ni priporočljivo brati in komentirati bolj kot njega). A nikoli ne bomo vedeli, morda pa mu delam hudo krivico.