Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-5355 sporočil: 3.129
Škoda, da odhajate iz DU. Poznam še kar nekaj uslužbencev DU, ki enako mislijo. Škoda, ker pač slovenski pregovor: "Pameten prvi odneha", pomeni resignacijo, vdanost v usodo. Konec koncev pomeni tudi, da so zmagovalci "manj pametni"! Kako bo (bi) prišlo do sprememb, če v DU in (JS)ostanejo samo manj pametni, pa "pametni in pokvarjeni" in vsegliharji, ki jim je mar le za sebe? Od tu naprej smo vsi poraženci, tudi vi spoštovani g. Krupić.
V ilustracijo slabe koordinacije dela v DU še moj včerajšnji primer (ko sem bil poražen!). Na FURS sem zaprosil za izdajo potrdila o plačanih davkih. FURS mi je potrdilo avtomatsko generiral in poslal po elektronski pošti. Ko sem se s tem potrdilom pojavil na UE so mi rekli, ja to pa ni original, morate na FURS in naj vam ga podpišejo in požigosajo, potem se bomo lahko pogovarjali.
In še majhen namig, dokler ste v DU: dajte za božjo voljo narediti za vse prošnje, zahtevke vloge enoten obrazec v wordu in ga dajte v enaki obliki na vse UE. Zdaj imajo UE v istih zadevah različne obrazce, običajno zaščitene, da jih ne morete izpolniti direktno in običajno so na razpolago obrazci, ki ne veljajo več, česar pa se na UE zavejo šele, ko jim takšen obrazec prineseš kot njihov (in potem rabijo pol leta, da ga zbrišejo s spletne strani.