Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BlazVo sporočil: 2.599
Zadnja sprememba: BlazVo 16.12.2016 18:18
Nabijate stalno iste ...biiip... pravljice.
H
Nihče pa ne zna odgovoriti na vprašnje, zakaj teh bank še danes, tri leta kasneje, v 100% bolj stabilni ekonomski situaciji, ni možno prodati niti blizu booku, torej kapitalu, ki je bil vložen PO tem, ko so bile porezane stare delnice + podrejenci

Liberalcu trg kaže, da so bili odpisi še premajhni. ...biiip... se pa itak povsod kažejo zarote, fašizem ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2632970

Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
1. še enkrat, kaj je tu liberalnega bilo? odsotnost pravnega varstva, "shady" poseg v tujo lastnino, mimo vseh do tedaj veljavnih pravnih norm?

2. a se kje kdo trudi prodat te banke??? jaz vidim samo neizmeren trud v prepričevanje kako zdaj ni ta pravi čas (kot že 25let...) sicer pa, a si kje zasledil (EU, ZDA), da se v luči "boljše" gospodarske klime kakšne "problematične" banke prodajajo??? vse kar jaz vidim je, da še najstarejša banka Italije ima probleme dobit dodaten kapital, kamoli, da bi jo kdo kupil...

3. če kdo tu brez osnove nabija kar naprej si pa to ti... in hvala ti, da to počneš še pred volitvami, bi sicer kje še moj glas dobil...

4. sem hotel že prej napisat, pa sem se rajši vzdržal - glede nato, da se ti ta cela zgodba zdi najbolj normalna in povrhu še liberalna(!), vidim da se boš po volitvah (ako ti rata prit v parlament) superduper vklopil v cvetober liberalnosti, ki "hara" pod alpami že od 91tega...

lpA

Strani: 1