Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[vickibedi]
> [macon]
> > [pobalin]
> > > [macon]
> > > Malo si popravi izhodišče.
> >
> > Jaz samo gledam z margine in se čudim tistemu, kar vidim. Nikdar nisem razumel fascinacije nad Jankovićem in tudi ne fascinacije nad Trumpom. Govorim o tistem času, ko noben od njiju sploh še ni stopil na politični oder. Ampak tudi po tem sem se še naprej čudil in se ne morem načuditi. Ponavljam, da je to moj pogled z absolutne margine.
>
> O Trumpu enostavno nimam izdelanega mnenja. Gledal sem 5 minut predvolilnih soočenj, zdel se mi je dosti inteligenten nastopač. O njegovih primitivnih izpadih ne vem dosti oziroma ne verjamem zapisom levih medijev.
>
> Jankovića spremljam dvajset let in groza je, da so taki ugledni in pomembni. Tip laže tako primitivno očitno, da se to takoj vidi, kar pomeni, da nima kaj prida soli v glavi. Janković lahko prepriča samo zadnje idiote, ampak ti so pri nas očitno v večini. Dajte mi vsaj, da mi laže Virant ali Al Gore, ker to izgleda vsaj elegantno in inteligentno.
>
> Taki izplavajo na vrh samo v totalno degradiranih družbah.

Janković je mogoče left wing izvedba Trumpa, sicer pa mogoče bolj podoben Berlusconiju. Je dobro prilagojen slovenskim razmeram ozemljen z mafijskim ozadjem. On ni neumen, to upam da ti je jasno.
Lahko, da je lukav od luka, ampak vsa njegova figura je figura lokavega kretena. Verjamem, da je celo življenje preklapljal med lezenjem v rit in poziranjem oziroma že dolgo pretežno pozira, ne verjamem pa v njegovo inteligenco, ki se meri z iq.

Janković je mafijaš in nobena izvedba Trumpa, upam da ti je to jasno. S figurama kot sta Jankovićeva sinka in njunimi "posli", ne bi Trump prilezel niti do kandidata zvezne države ZDA za karkoli. Zadaj pa kolikor hočeš klientelnih zlorab še od Mercatorja dalje, ki bi Jankovića odplaknile iz javnega življenja, ameriška davčna uprava pa bi lopovčiča in sinka za dolga leta posadila v zapor. Upam, da se še spomniš Jurčka s tisoč Euri mesečnih dohodkov in 300k, ki jih je dvignil v par mesecih. Američani so se ukvarjali s službenimi maili in privatnim serverjem Clintonove, Jankovićevo početje pa bi bilo jasno najbolj zabitemu zadnjemu kmetu iz Apalačev. Slovenskemu zabitemu življu pač ni nič jasno.

Mogoče jih celo ne bi zaprli, ker kradejo, ampak ker kradejo tako zabito in vsem na očeh.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2631916

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[macon]
> [vickibedi]
> > [macon]
> > > [pobalin]
> > > > [macon]
> > > > Malo si popravi izhodišče.
> > >
> > > Jaz samo gledam z margine in se čudim tistemu, kar vidim. Nikdar nisem razumel fascinacije nad Jankovićem in tudi ne fascinacije nad Trumpom. Govorim o tistem času, ko noben od njiju sploh še ni stopil na politični oder. Ampak tudi po tem sem se še naprej čudil in se ne morem načuditi. Ponavljam, da je to moj pogled z absolutne margine.
> >
> > O Trumpu enostavno nimam izdelanega mnenja. Gledal sem 5 minut predvolilnih soočenj, zdel se mi je dosti inteligenten nastopač. O njegovih primitivnih izpadih ne vem dosti oziroma ne verjamem zapisom levih medijev.
> >
> > Jankovića spremljam dvajset let in groza je, da so taki ugledni in pomembni. Tip laže tako primitivno očitno, da se to takoj vidi, kar pomeni, da nima kaj prida soli v glavi. Janković lahko prepriča samo zadnje idiote, ampak ti so pri nas očitno v večini. Dajte mi vsaj, da mi laže Virant ali Al Gore, ker to izgleda vsaj elegantno in inteligentno.
> >
> > Taki izplavajo na vrh samo v totalno degradiranih družbah.
>
> Janković je mogoče left wing izvedba Trumpa, sicer pa mogoče bolj podoben Berlusconiju. Je dobro prilagojen slovenskim razmeram ozemljen z mafijskim ozadjem. On ni neumen, to upam da ti je jasno.

Lahko, da je lukav od luka, ampak vsa njegova figura je figura lokavega kretena. Verjamem, da je celo življenje preklapljal med lezenjem v rit in poziranjem oziroma že dolgo pretežno pozira, ne verjamem pa v njegovo inteligenco, ki se meri z iq.

Janković je mafijaš in nobena izvedba Trumpa, upam da ti je to jasno. S figurama kot sta Jankovićeva sinka in njunimi "posli", ne bi Trump prilezel niti do kandidata zvezne države ZDA za karkoli. Zadaj pa kolikor hočeš klientelnih zlorab še od Mercatorja dalje, ki bi Jankovića odplaknile iz javnega življenja, ameriška davčna uprava pa bi lopovčiča in sinka za dolga leta posadila v zapor. Upam, da se še spomniš Jurčka s tisoč Euri mesečnih dohodkov in 300k, ki jih je dvignil v par mesecih. Američani so se ukvarjali s službenimi maili in privatnim serverjem Clintonove, Jankovićevo početje pa bi bilo jasno najbolj zabitemu zadnjemu kmetu iz Apalačev. Slovenskemu zabitemu življu pač ni nič jasno.

Mogoče jih celo ne bi zaprli, ker kradejo, ampak ker kradejo tako zabito in vsem na očeh.
Se strinjam, da je težko primerjati Jankoviča in Trumpa. Je pa Jankovič ravno dovolj spreten lopov za slovenske razmere. Ni mu treba biti bolj spreten.

Strani: 1